Rihanna, markasının yeni ürünlerini kendi tanıttı

Rihanna, değeri 1 milyar dolara ulaşan iç çamaşırı markası Savage X Fenty'nin yeni ürünlerini kendisi giyip kamera karşısına geçerek tanıttı. Rihanna yeni kreasyonunda 1960'lardan ilham aldı.

04 Mart 2021, Perşembe 12:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Dokuz Grammy ödüllü şarkıcı Rihanna, iç çamaşırı markası Savage X Fenty'nin reklamlarında kamera karşısına geçiyor. Markanın 1960'lar esintili mart koleksiyonunu Rihanna kendi üzerinde tanıttı.

NTV'de yer alan habere göre, 33 yaşındaki Barbadoslu şarkıcı, retro tarzdaki tanıtım fotoğraflarını Instagram sayfasında paylaştı. Fotoğraflar, Savage X Fenty'nin resmi Instagram sayfasında da yayımlandı.

KAPATMA KARARI ALSA DA MARKASI YÜZDE 150 BÜYÜDÜ

Moda alanında yatırımlarıyla öne çıkan ünlü şarkıcı, pandemiden etkilenen moda markası Fenty'i kapatma kararı almış olsa da iç çamaşırı markası Savage X Fenty ile başarısını sürdürüyor. Marka, son aldığı yatırım desteği sayesinde 1 milyar dolarlık değere ulaştı. Moda endüstrisi dergisi WWD'ye göre Savage X Fenty, VIP üyelerini yüzde 200 artırırken, yüzde 150'den fazla büyüdü. 

Pandemi, özellikle satışları fiziksel mağazalara bağlı olan birçok markayı sarsarken, Savage X Fenty markası Kehlani, Megan thee Stallion gibi yüksek profilli influencer'lara yapılan büyük bir pazarlama harcaması sayesinde online satışları artırdı. Tabii ki markanın sahibi Rihanna, çevrimiçi etkileşim seviyelerini yükseltme söz konusu olduğunda başarılı bir yıldız. Markasının tanıtımı için iç çamaşırlarıyla kamera karşısına geçmekten çekinmiyor.

Marka şüphesiz yeni yatırımcılar sayesinde elde ettiği parayı yeni kategoriler açmak ve yeni coğrafyalara açılmak için kullanacak. Savage X Fenty, iç çamaşırı şirketi olarak her yıl ABD satışlarında 13,1 milyar dolar kazanan giyim ve aksesuar segmentinin bir parçası olma özelliği taşıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Zendaya'nın Malcolm & Marie'de giydiği elbisenin hikayesini sonunda öğrendik