Rihanna, Mert Alaş'a poz verdi

Dünyaca ünlü Hollywood yıldızlarıyla çalışan fotoğrafçı Mert Alaş, Amerikan Vogue dergisi için Rihanna ile çekim yaptı

05 Mayıs 2018, Cumartesi 15:14
A A

Mert Alaş bu pozların karşılığında 5 milyon 300 bin TL aldı. İşte o pozlar ve Rihanna'nın röportajından kesitler...

"Rihanna röportajda sorulan erkeklere ve aşk hayatına dair soruya öncelikle; "Eskiden özel hayatına zaman ayırdığında kendini suçlu hissettiğini, sürekli çalışmak istediğini" söyleyerek cevap verdi.

"Ardından da ekledi: "O zamanlar vaktimi ilişkilere ayırmama değecek tek bir erkekle bile karşılaşmadığımı düşünüyordum!"

VMA neredeyse tamamen hayranların odağında bir etkinlik. Bu yüzden benim için o ödülü almak gerçekten çok büyük bir meseleydi. 

"En rahatsız edici kısım ise ödülü almadan önce o konuşmayı dinlemek zorunda kalmaktı. İltifatlara boğulmayı, abartılmayı sevmem."

'ARKADAŞTIK AMA ARTIK DEĞİLİZ'

'ARKADAŞTIK AMA ARTIK DEĞİLİZ'

Drake, kısacası, iltifatları abartmış ve Rihanna için çok önemli bir anda aşkını ilan ederek tüm ilgiyi kendi üstüne çekmeye çalışmıştı. 

"Rihanna bunu samimi bulmadığını da belirtti ve ekledi; "Arkadaştık, ama artık arkadaş değiliz. Düşman da değiliz. Bu böyle."

Rihanna röportajın geri kalanında ise kendisinden şöyle bahsetti: 

"?"Victoria's Secret kızı değilim ama ben de çok güzelim ve görüntümle çok mutluyum" dedi. 

30 yaşına geldiği için kendisini farklı hissetmediğini ve gidişattan memnun olduğunu anlattı. 

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.