Rihanna'dan Donald Trump'a rest

Super Bowl finalinde maç arası performansı için teklif götürülen Rihanna, ABD Başkanı Donald Trump tarafından hedef gösterilen NFL (National Football League) oyuncusu Colin Kaepernick'le dayanışma adına teklife "Hayır" demesinin ardından yeni restle gündemde. Trump'ın mitinglerinde Rihanna'nın 'Don't Stop the Music' şarkısını çalınınca ünlü şarkıcıdan sert tepki geldi. Rihanna, "Trump bir daha mitinglerinde benim şarkılarımı çalmayacak" dedi

05 Kasım 2018, Pazartesi 13:21 Son Güncelleme:
A A

ABD'de ara seçimler yaklaşırken Donald Trump da mitinglerini hızlandırdı.

Ancak mitingi için seçilen parçalardan birine Rihanna'dan tepki geldi.

Başkan Trump, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği mitinglerinden birinde Rihanna'nın "Don't Stop the Music" parçasını çaldı.

Bir gazetecinin mitingde Rihanna parçasının çalındığını tweet'lemesi üzerine Barbados'lu şarkıcıdan yanıt gecikmedi.

30 yaşındaki şarkıcı "Ne benim ne de hayranlarımın bu trajik mitinglerde asla yeri yok" dedi ve Trump'ın mitinglerinde daha fazla şarkısını çalamayacağını belirtti.

Geçtiğimiz haftalarda da Super Bowl finalinde maç arası performansı için teklif götürülen Rihanna, ABD Başkanı Donald Trump tarafından hedef gösterilen NFL (National Football League) oyuncusu Colin Kaepernick'le dayanışma adına teklife "hayır" demişti.


Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.