Rihanna'nın en akılda kalan 12 kırmızı halı görünümü

Rihanna bir ikon. Buna kimsenin bir itirazı yok artık. Yaptığı her makyaj, her saç, giydiği her şey uzun süre konuşuluyor. Rihanna'nın en çok konuşulanları arasında kırmızı halı görünümleri var. Rihanna'nın en iyi 12 kırmızı halı elbisesini derledik.

25 Şubat 2021, Perşembe 15:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Rihanna'yı bu elbsesiyle gece görsek garipsemeyiz. Zira gecelikten bozma elbiselerin şahı diyebiliriz bu görüntü için. Bu nedendir ki Rihanna ne saçında ne de makyajında abartıya kaçmamış. Saçlarına neredeyse hiç dokunulmamış.

Rihanna'nın en ikonik saç ve makyajlarından biri. Kırmızı ruj ve dağınık bir topuuzun kurtaramayacağı tek bir yerin bile olmadığının ispatı gibi.

Monokrom bir Rihanna. Tırnaklarından dudaklarına, dudaklarından allığına, ayakkabılarına ve elbisesine kadar her şeyi pembe. Saçı ve makyajı adeta bir Barbie'yi andırıyor.

Rihanna bu elbiseyi bir gün gelinlik olarak da kullanılabilir. Gerek dantel detayı, gerek ışıl ışıl makyajıyla Rihanna'nın 'ilk buluşmaya gelinlikle gelen kız kombini' diyebiliriz.

Derin kayık yaka, boş bıraktığı gerdanı, altın rengi alüminyum folyovari elbisesiyle Rihanna bebek gibi. Boş gerdanı ve tepeden topuzuyla Rihanna'nın unutulmaz görünümleri arasında.

Rihanna'nın en cici görüünümlerinden biri. Hiçbir aşırılığı yok, hiçbir abartısı yok. Saçları bile öylesine uslu ki. Bu kırmızı halı görünümü, Rihanna'nın her tarzı kaldırabileceğinin kanıtı.

Kabarık saçları, karpuz kolları ve bel bölgesindeki fiyonklarıyla tam bir latin ateşi.

Rihanna'nın en saf, en sade kırmızı halı görünümü diyebiliriz. Tüm ağırlığı dizinin üstüne kadar çıkan ayakkabı bağlarına vermiş. Elbette bu görünümün diğer bir starı da sütyensiz giydiği bluzu.

Rihanna diz üstü çizmeleri seviyor ve çok da güzel kullanıyor. Bu da onun çok güzel örneklerinden biri. Çizmeleri desenli olunca makyajını ve saçını olabildiğince sade tutmuş.

'Çuval giyse yakışır' derler ya, işte bu tam da o. Rihanna en bol, en maskülen denilecebilecek kıyafetleri bile kendine has tarzına uyarlamayı başarıyor.

İşte iki parça elbiselere en güzel örneklerden biri. Rihanna, uzun eteklerinin ruhuna uygun olarak saçlarını da kahve tonlarında ve beline kadar tercih etmiş. Tam bir denizkızı değil mi?

Rihanna yandan ayırıp tokaladığı saçlarıyla bir ilkokul kız çocuğunu andırırken bir yandan da kürküyle 'Ben yetişkin bir kadınım' diyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bugün kim ne giymiş? (25 Şubat 2021)