Rio'da büyük skandal!

Rio'da büyük skandal!

Rio'da büyük skandal. Şöfor yolu bilmediği için Kadın Basketbol Milli Takımı ısınmadan maça çıktı. illi Takım'ın kafile şöförünün yolları bilmediği, bu nedenle 20 dakika mesafedeki spor salonuna otobüsü 1.5 saatte götürdüğü belirtildi

09 Ağustos 2016, Salı 12:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Rio'da oynadığı ilk iki maçından yenilgiyle ayrılan Kadın Basketbol Milli Takımımızın Avustralya karşılaşması öncesi çok büyük sıkıntılar yaşadığı ortaya çıktı. Oyunlardaki organizasyon sorunundan nasibini alan Potanın Perileri'nin Avustralya maçına kılpayı yetiştiği öğrenildi. Milli Takım'ın kafile şöförünün yolları bilmediği, bu nedenle 20 dakika mesafedeki spor salonuna otobüsü 1.5 saatte götürdüğü belirtildi. Takvim'in haberine göre bu nedenle Avustralya karşısına ısınmadan çıkmak zorunda kalan Ay-Yıldızlılar müthiş bir mücadele sergilemesine rağmen yenilgiden kurtulamadı. Milli Takımımız'ın yıldızlarından Işıl Alben de yaşananlarla ilgili duygularını Twitter'dan paylaştı. Işıl, "Öyle bir organizasyon düşünün ki ne maça gidebiliyorsunuz ne Olimpiyat köyüne. Çünkü otobüs şoförü yolları bilmiyor. Güvenli olmadığı için uyarıldığımız Rio'da bugün ara sokaklardaki 3. saatimize girdik" dedi.

EKREM MEMNUN: YAŞANAN BÜYÜK REZALET

Milli Takımımızın antrenörü Ekrem Memnun da organizasyonda yaşanan sıkıntılara isyan etti. Başarılı coach, "Kaldığımız yerde birkaç sıkıntı var. Ufak ufak halloluyor ama bugünkü büyük rezalet. Bizi maça getiren otobüste bir rehber olmaması ve şoförün de salonun yerini bilmemesi sebebiyle takımın kaldığı yerden buraya 1.5 saatte geldik. Isınamadık. Maça bile ucu ucuna yetiştik. Sadece takımla ilgilenmek istiyorum" diye konuştu.

3. MAÇTA RAKİBİMİZ JAPONYA

İlk iki maçından yenilgiyle ayrılan Milli Takımımız 3. sınavını bu gece Japonya karşısında verecek. Saat 23.45'te başlayacak maçı TRT Spor naklen yayınlayacak. Potanın Perileri rakibini yenerse bir üst tur için yeniden avantajlı konuma geçecek. 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Trabzonspor Kasımpaşa deplasmanında 3 puanı aldı