Rober Hatemo: Fıttırmak üzereyim

Rober Hatemo, önceki gün City's Nişantaşı çıkışı görüntülendi. Diş tedavisi için Nişantaşı'na geldiğini belirten şarkıcı, aylar sonra evinden çıktığını söyledi. Hatemo, kendisiyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

06 Şubat 2021, Cumartesi 12:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Aracını teslim almadan önce basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Rober Hatemo, koronavirüs salgını nedeniyle ekonomik anlamda zor günler geçirdiğini açıkladı.

46 yaşındaki şarkıcı, "Ne olacak bilmiyorum. Fıttırmak üzereyim. Bazen de aklımı kaçıracak gibi oluyorum. Spor yaparak kendimi rahatlatıyorum" dedi. Rober Hatemo, "Yaklaşık bir senedir şarkım var, pandemiden dolayı çıkaramıyorum. Şarkı çıkarsam ne olacak? Yakında böyle giderse evi, arabayı da yiyeceğim" ifadelerini kullandı.

Milliyet'ten Seçkin Şenvardar'ın haberine göre; ünlü şarkıcı, "Yatırımınız var mı?" sorusuna, "Çok ayıp aslında. Bir yazlığım var, bir arsam var. Böyle devam ederse ikisinden biri gidecek" cevabını verdi. Nişantaşı'nda gördüğü kalabalık karşısında şaşkınlık yaşadığını dile getiren Hatemo, "İki yıl aradan sonra Nişantaşı'na geldim. Gördüğüm kalabalık karşısında şok geçiriyorum. Çok ayıp ya! Uzun bir aradan sonra evden mecburen çıkmak zorunda kaldım. Kalabalık yüzünden yolumu şaşırdım resmen" şeklinde konuştu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 'Kobra Murat' lakaplı Murat Divandiler, gelirini açıkladı