Rolleri için saçlarını kazıtan 12 ünlü

Oyuncular, rolleri gereği birçok fedakarlık yapmak zorunda kalabiliyor. Buna saçlar da dahil. Biz kuaförde kırıklarımızı bile aldırmaya çekinirken, onlar film uğruna bir an bile düşünmeden saçlarından vazgeçebiliyor. İşte rolleri gereği saçlarını kazıtan yerli ve yabancı 12 ünlü...

16 Şubat 2021, Salı 08:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1- Colin Farrell

1- Colin Farrell

İrlandalı aktör Colin Farrell (44), süper kahraman Batman’in yeni filminde ‘Penguin’ karakterini canlandırıyor. Kötü bir karakter olan rolü için imaj değişikliğine giden oyuncu yeni sahneler için saçlarını kazıttı.

2- John Travolta

2- John Travolta

John Travolta, 2010 yapımı aksiyon filmi Paris'ten Sevgilerle için saçlarını kazıtmıştı. Aktörün bu stili hayranları tarafından büyük beğeni almıştı.

3- Natalie Portman

3- Natalie Portman

Natalie Portman, 2005 yapımı V for Vandetta için saçlarını kazıttı.

4- Hülya Şen

4- Hülya Şen

Avlu dizisinde Naciye karakterine hayat veren Hülya Şen rolü uğruna saçlarından vazgeçen ünlülerden.

5- Tom Hanks

5- Tom Hanks

Tom Hanks, Elvis Presley filmi için saçlarını kazıttı. Hanks, film için Avustralya'da olduğunu ve filmde Presley'in menajeri Tom Parker'ı canlandıracağını açıklamıştı.

6- Cameron Diaz

6- Cameron Diaz

Cameron Diaz "Kız Kardeşimin Hikayesi" adlı film için saçlarından vazgeçmişti. Filmdeki saç kazıma sahnesi yüreklere dokunmuştu.

7- Demi Moore

7- Demi Moore

Demi Moore, 1997 yılında Ridley Scott'ın yönettiği G.I. Jane filmi için saçlarını kazıtmıştı. Moore, film boyunca doğal güzelliğiyle dikkat çekmişti.

8- Nurgül Yeşilçay

8- Nurgül Yeşilçay

Nurgül Yeşilçay en sevilen dizilerden biri olan Asmalı Konak'ın devamı niteliğindeki film için saçlarını kazıttı. Dizide Yeşilçay'ın eşini canlandıran Özcan Deniz de rolü gereği saçlarını kazıtmıştı.

9- Burcu Kıratlı

9- Burcu Kıratlı

Burcu Kıratlı, Biray Dalkıran'ın yazıp yönettiği Peri Masalı filmi için hiç düşünmeden saçlarını kazıtmıştı.

10- Sigourney Weaver

10- Sigourney Weaver

1992 yapımı Aliens 3 filmi için saçlarını cesurca kazıtan oyuncu Sigourney Weaver, saçlarının bu haliyle üşüdüğünü itiraf etmişti.

11- Charlize Theron

11- Charlize Theron

Kıyamet sonrası senaryo denilince akla gelen Mad Max: Fury Road filmi için güzel oyuncu Charlize Theron saçlarından vazgeçmişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER The Shining'in tüyler ürperten sahnesi hakkında ilginç gerçek