Ronaldo eşcinsel mi?

Real Madrid'in Portekizli futbolcusu Cristiano Ronaldo, eşcinsel olduğu iddiasına net bir yanıt verdi: "Eşcinsel değilim. Olsam, bunu gizlemezdim."

12 Aralık 2015, Cumartesi 16:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

"Real Madrid'in Portekizli futbolcusu Cristiano Ronaldo, eşcinsel olduğu iddiasına net bir yanıt verdi: "Eşcinsel değilim. Olsam, bunu gizlemezdim."

Faslı kikboksçu Badr Hari ile eşcinsel ilişki yaşadığı iddia edilen futbolcu Cristiano Ronaldo, hakkında çıkan haberleri takip ettiğini söyleyerek “Hayır, eşcinsel değilim. Olsam bunu gizlemezdim dedi.

İngiliz basınında çıkan haberlerde Cristiano Ronaldo'nun Badr Hari ile beraber olmak için ayda 2-3 defa özel uçağıyla Fas'a gittiği iddia edildi.

GZone'un haberine göre Ronaldo, Hakkımda çıkan haberleri okuyorum. Hayır, eşcinsel değilim. Olsam bunu gizlemezdim. Ligin ilk haftalarında, özel hayatımda problemli bir dönemden geçmem sebebiyle bir adaptasyon sıkıntısı yaşadım. Bu sıkıntıyı atlattım, tüm hayranlarımdan özür dilerim açıklamasını yaptı.

öZEL PARTİ İçİN 1 MİLYON STERLİN HARCADI öte yandan Cristiano Ronaldo'nun, geçtiğimiz günlerde Badr Hari ile birlikte Marakeş'te düzenlediği özel parti için 1 milyon sterlin (4 milyon 530 bin TL) harcadığı ortaya çıktı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Georgina Rodriguez'den sosyal mesafeli makyaj pozu