Ruby davasında ne oldu?

İtalya eski Başbakanı Silvio Berlusconi, hakkında "reşit olmayan biriyle menfaat karşılığı cinsel ilişkiye girmek" suçlamasıyla Milano 4. Ceza Mahkemesi'nde açılan davanın bugünkü duruşmasına savunma tanığı olarak çağrılan Karima El Mahroug, mahkeme salonundan konuşmadan ayrıldı

14 Ocak 2013, Pazartesi 22:52
A A
Ruby davasında ne oldu?

Savunma avukatlarının davanın askıya alınması talebinin mahkeme heyetince reddedilmesinin ardından ismi anons edilen ve duruşma salonuna giren Faslı genç kadın kısa bir süre sonra avukatıyla birkilte mahkeme salonundan çıkıp, hiç bir açıklama yapmadan binayı terketti.

>>> Berlusconi'nin davasında Kerime mahkemede


Savcılık ve Berlusconi’nin avukatlarının Karima El Mahroug’un mahkeme salonunda tanık olarak dinlenmemesi, daha önce alınan ifadesinin baz alınması yönünde anlaştıkları ortaya çıktı.

Mahkeme heyeti bir sonraki duruşmanın 21 Ocak günü yapılmasına karar verdi. Davanın seçim tarihi olan 24-25 Şubat’a kadar karara bağlanması bekleniyor.

EDA BERKBAYRAK/MİLANO, (DHA)

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.