Rus kadınların makyajsız halleri

Rus kökenli kadınların güzelliğini tartışmaya bile gerek yok. Peki, siz hiç gerek fiziğiyle gerekse bakımlı görüntüleriyle erkelerin nefesini kesen kadınları hiç makyajsız gördünüz mü? 

17 Temmuz 2017, Pazartesi 09:25
A A

Hani derler ya "Çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır" diye. İşte günümüzdeki kadınlar bu cümlenin ne kadar doğru olduğunu kozmetik dünyasının onlara sunduğu ürünlerle kanıtlıyor. 

Bugüne kadar güzel olarak gördüğünüz kadınlara hiç dikkatli baktınız mı? Bir tuval gibi yüzlerini en ince ayrıntısına kadar boyuyorlar ve gerçekten de normal halleriyle asla tanınmayacak bir görüntüye kavuşuyorlar  

İşte o güzel kadınlardan bir ırk var ki hem kusursuz fiziğiyle hem de dikkat çeken yüz hatlarıyla büyük beğeni topluyor. 

Tabii ki de bu Irk; Rus kadınladan başka biri olabilir mi? Boyları, fizikleri ve yüz güzellikleri dünya çağında ün salmış Rus kadınları hiç makyajsız gördünüz mü? 

İşte makyaj yaparak bir yüzün ne kadar değiştiğini kanıtlayan, birbirinden şoke edici fotoğraflar... 

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.