Rus milyarderin Bodrum'da deniz keyfi

Bodrum'a gelen Azeri asıllı Rus milyarder 62 yaşındaki Farkhad Akhmedov, ilçeden ayrılamadı. Denize çivilime atlayan Akhmedov, 3 çocuğu ile sohbet edip güneşlendi.

18 Ağustos 2017, Cuma 13:58 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bodrum'a gelen Azeri asıllı Rus milyarder 62 yaşındaki Farkhad Akhmedov, ilçeden ayrılamadı. Denize çivilime atlayan Akhmedov, 3 çocuğu ile sohbet edip güneşlendi.

Milta Marina Çarşısı'ndaki lüks mağazalardan eşi ve çocukları için 1700 Euro'luk alışveriş yapan Farkhad Akhmedov, 100 Euro bahşiş bıraktı. Akşam ise Torba Koyundaki bir restoranda eşi ve çocukları ile birlikte balık restoranda yemek yedi. Farkhad Akhmedov, 6 kişilik masaya 350 Euro hesap ödedi. Üç garsona ise 50'şer Euro bahşiş verdi, teşekkür etti.

Bugün ise koyları gezen Farkhad Akhmedov'un neşesinin yerinde olduğu görüldü. Yatı yakından görmek isteyen tur tekneleri ile özel yatlar ve botlarla yakınına kadar gelip inceledi. Teknelerin ve botların yata yanaşmasına korumaların müdahale etmediği görüldü. Tek başına denize çivileme atlayan Farkhad Akhmedov, uzun süre yüzdü.

Ardından yatın üzerine çıkarak, eşi ve çocukları ile sohbet etti ve güneşlendi. Küçük çocuğu ve eşi ile birlikte bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Farkhad Akhmedov ve ailesinin, üç gün daha Bodrum'da kalacağı ardından tatillerini Fethiye Körfezi'nde sürdürecekleri öğrenildi.  

Rus milyarder Farkhad Akhmedov, 'Luna' adlı yatı bu yılın başında Chelsea futbol takımının patronu Rus milyarder Roman Abramoviç'den satın aldı. Üzerinde yüzme havuzu, helikopter pisti, mini denizaltı, 6 sürat teknesi, kurşun geçirmez camları ve her türlü roket atara karşı savunma sistemi olan çelik gövdeli Luna, saatte 30 mil hız yapabiliyor.

Süper lüks yatta 30'u hizmet için 20'si koruma 50 personel görev yapıyor. Su sporları ve dalış merkezi bulunan yatın üzerinde birisi kapalı birisi açık iki yüzme havuzu var.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Köpekleri kaçırılan Lady Gaga'dan olay sonrası ilk fotoğraf