Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'ndan erken seçim ile ilgili açıklama

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın erken seçim tarihini 24 Haziran 2018 olarak açıklamasından sonra Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'ndan ilk değerlendirme geldi. Temel Karamollaoğlu, "Maalesef bu iktidar hiçbir işi normal yollardan gerçekleştiremiyor. Hep anormal şeyler yapmak ve milleti şaşırtmakla meşguller. Biz söyledik. Hangi tarihte olursa olsun biz seçime hazırız" dedi

18 Nisan 2018, Çarşamba 17:11
A A
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'ndan erken seçim ile ilgili açıklama
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Bahçeli Beştepe'de görüştü. Görüşme yarım saat sürdü. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahçeli görüşmesi sonrası kurmaylarıyla toplantı yaptı. Erdoğan, seçimin tarihini 24 Haziran 2018 olarak açıkladı. 


TEMEL KARAMOLLAOĞLU: İKTİDAR HİÇBİR İŞİ NORMAL YAPMIYOR


Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın erken seçim tarihini 24 Haziran 2018 olarak açıklamasından sonra Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'ndan ilk değerlendirme geldi. İşte o açıklama:

"Açıklanan tarih erken seçim değil baskın seçim tarihidir. Bu seçim tarihi Ak parti ve cumhur ittifakının ne kadar paniklediğinin işaretidir.

Uyum yasaları bile çıkmadan açıklanan bu tarih paniğin ve tükenmişliğin göstergesidir.  Lisanı hal ile diyorlar ki bizim ülkeyi artık 2 ay bile yönetebilecek gücümüz yok.


Temel Karamollaoğlu'ndan Abdullah Gül açıklaması...


Maalesef bu iktidar hiçbir işi normal yollardan gerçekleştiremiyor. Hep anormal şeyler yapmak ve milleti şaşırtmakla meşguller. Biz söyledik. Hangi tarihte olursa olsun biz seçime hazırız. Ülkemize hayırlı olsun.

Aceleyle, panikle, tükenmişlik psikolojisi içinde aldıkları bu karar inşallah ülkemiz için, milletimiz için hayırlı sonuçlara vesile olacaktır.  En hayırlı sonuçlarından biri de milletimizin bu iktidardan en erken bir şekilde kurtulmasının vesilesi olacaktır."

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.