Saadet Partisi'nde İstanbul da istifa etti

Saadet Partisi'nde İstanbul da istifa etti

Saadet Partisi İstanbul İl Teşkilatı da bugün partiden istifa etti

09 Ekim 2010, Cumartesi 14:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İl binası önünde toplanan teşkilat üyeleri adına açıklama yapan İl Başkanı Erol Erdoğan, konuşmasında Süleyman Arif Emre'ye, Recai Kutan'a Hasan Aksay'a, Fehmi Cumalıoğlu'na teşekkür ederken, "Ve tabii ki, Erkan hocamıza da teşekkür ediyorum.

Allah hayırlarını kat kat sevaplandırsın. Ancak o ruhun peşinde olduğumuz için de göçe zorlandık. Olsun, olanda hayır vardır. O ilk söz, o kuşatıcı ruh, hoşgörülü ve ufku açık siyaset. Giden mi o sözün, ruhun, siyasetin peşinde yoksa kalan mı? Bu sorunun cevabı önemli" dedi.

Erdoğan sözlerini şöyle sürdürdü: "Gidişimiz, ideallerimizi gerçekleştirebileceğimiz, hizmetimizi yapabileceğimiz, erdemlerimizi evrenselleştirebileceğimiz huzurlu bir mekan inşası içindir.

Her şeyimizi anlamsızlaştıran kavgalardan ayrılıp bizi insan yapan ruhun etrafında biraraya geliyoruz. Numan Kurtulmuş ile birlikteyiz. 'Siyasete seviye gelsin' diyenlerin, laf değil, çözüm ve proje isteyenlerin, 'Kavga değil, dostluk' diyenlerin dilekleri gerçekleşsin diye toparlanıyoruz ve yeniden yola çıkıyoruz." Grup, açıklamanın ardından, polisin de güvenlik önlemi aldığı binanın önünden ayrıldı.

Ünsal ÇAKİN/İSTANBUL (DHA)

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Canan Kaftancıoğlu'nun 'Atatürk' dememesiyle başlayan tartışmaya Kılıçdaroğlu müdahale etti