Sabri, Selçuk İnan'ın düğününe neden gitmedi?

Sabri, Selçuk İnan'ın düğününe neden gitmedi?

Galatasaray'ın kaptanı Seklçuk İnan önceki gün dünya evine girdi. Çırağan Sarayı'ndaki düğüne Fenerbahçeli Emre Belözoğlu dahi katılırken Galatasaray'ın efsaneleşen oyuncusu Sabri Sarıoğlu düğüne katılmadı. Peki, 'Reyiz' Selçuk İnan'ın düğününe neden katılmadı? İşte o iddialar

18 Haziran 2015, Perşembe 14:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sarı-kırmızılılarda kaptan Selçuk İnan'ın düğününden sonra Reyiz krizi çıktı. Çırağan'daki rüya gibi düğüne Selçuk İnan'la bir yıldır kaptanlık nedeniyle araları bozuk olduğu iddia edilen Sabri Sarıoğlu katılmadı.

Akşam Gazetesi'nde yer alan habere göre; 3 gün önce Kuşadası'ndaki taraftarlar gecesine katılmak için Ege'ye giden Sabri, Çeşme tatilini kesip düğüne katılan bir çok takım arkadaşının tam aksine kaptanın düğününde yer almadı. Sabri'nin düğüne gelmemesi, yöneticiler ve taraftarlar tarafından garip ve şaşkınlıkla karşılandı. Hatta bazı taraftarlar, " Fenerbahçe kaptanının (Emre) geldiği düğüne Sabri iki eli kanda bile olsa gelmeliydi" diye tepki koydu.

BİR YILDIR BİTMEYEN KRİZ

Peki olayın arkasında ne var? İşte iddialar:
1- Sabri kadro dışı kaldı, Selçuk kaptan oldu. Af için Sabri'ye göre Selçuk girişimde bulunmadı.
2- Aftan sonra Sabri çok istiyordu ama Selçuk kaptanlığı iade etmedi.
3- Reyiz ilerleyen dönemde " Trabzon çetesi" olduğuna inanıp tepki koydu.
4- Fenerbahçe derbisinde ikili pas kavgası yaptı, ardından Selçuk, "Kaptanlığı istiyorsan al" resti çekti. Hamza Hamzaoğlu, "Selçuk kaptan" diyerek krize nokta koydu.
5- Reyiz, şampiyonluk törenine Selçuk'un son sırada çıkacağını öğrenince kriz çıkarttı, zor ikna edildi.
6- Yeni sözleşmede 500 bin Dolar fedası istenen Sabri, kaptanlık hayali de suya düşünce düğüne gitmedi.

YABANCILAR DA YOKTU

Yerlilerde bir tek Sabri düğüne gelmezken tatilde ve milli takımlarından olan Muslera, Dzemaili, Melo, Chedjou, Alex Telles, Bruma ve Sneijder da nikaha katılmadı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER FIFA'nın 'Hagi mi, Alex mi' anketi sonuçlandı