Saç rengi kişiliğinizi ele veriyor!

Saç boyatmak belki de en sevdiğimiz güzellik aktivitesi. Görünümünde değişiklik yapmak isteyenler ilk önce saçlardan başlar. Peki saçlarınızda seçtiğiniz renklerin kişiliğinize dair ipuçları verdiğini biliyor musunuz? Kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen sarı saç, siyah saç, kızıl saç ve kahverengi saçın ne anlama geldiğini söylüyoruz...

14 Haziran 2021, Pazartesi 15:33 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
KIZIL SAÇ

KIZIL SAÇ

Bakımı son derece zor, her daim yenilenme gerektiren kızıl saç, kadınlar için adeta bir tutkudur. Yaratıcı, kendine güvenen ve idealleri olan kadınların tercih ettiği bir renktir.

KAHVERENGİ SAÇ

KAHVERENGİ SAÇ

Kahverengi doğal bir saç rengidir. Kahverengiyi tercih eden kadınlar genellikle idealist, başarılı, sorumluluk sahibi ve minimal bir yaşam tarzı olan kişilerdir.

SİYAH SAÇ

SİYAH SAÇ

Detaylara düşkün, mükemmeliyetçi, kararlı ve kariyer odaklı kadınların çoğunlukla tercih ettiği renk siyahtır. Ciddi bir görünüm verdiği bir gerçek.

SARI SAÇ

SARI SAÇ

Bakımı en zor saç renklerinden biri olan sarı saç, birçok kadının favorisi. Kendine özen gösteren, estetik bakış açısı olan ve tutkulu bir kadın olduğunuz imajını veriyor.

BONUS: SIRA DIŞI RENKLER

BONUS: SIRA DIŞI RENKLER

Mavi, gri, pembe ya da mor gibi sıra dışı renkleri tercih eden kadınlar, özgür ruhlu ve hayata farklı açıdan bakan kadınlardır. İlişkileri kuvvetli ve eğlenceli kişilerin tercih ettiği rengarenk saç boyaları, son yılların en popüler moda akımı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İspanya Kraliçesi Letizia'nın ayakkabı koleksiyonu