Saçları kestirmeden yapılabilecek 4 değişiklik

Saçta yapılabilecek değişiklikler dendiğinde genelde akıllara ilk olarak saçları kestirmek gelir. Ancak 'saçımdan sıkıldım' diyorsanız saçları kestirmeden de değişim yapmak mümkün. Saçlarında değişiklik yapmak isteyenler, ille de saçlarını kestirmek ya da boyamak zorunda değil. Saçları kestirmeden değişiklik yapmak istiyorsanız saçları boyamak da elzem bir seçenek değil. İşte saçları kestirmeden yapılabilecek 4 değişiklik!

24 Temmuz 2020, Cuma 10:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Saçlarınızı farklı yönden ayırabilirsiniz

Saçlarınızı farklı yönden ayırabilirsiniz

Saçlarınızı hep ortadan, hep sağdan ya da hep soldan ayırıyorsanız bir değişiklik yapmanın zamanı geldi. Saçın ayırım yönünü değiştirmenin nasıl bir farklılık kattığını tahmin bile edemezsiniz. Üstelik saçın yönünü değiştirmek yapabileceğiniz en hızlı değişikliklerden biri. İster sadece elinizle saçınızı kullanmak istediğiniz yönedoğru savurun, daha belirgin bir ayrım için ise ince uçlu ayrım tarağı kullanın. 


Geriye doğru tarayabilirsiniz

Geriye doğru tarayabilirsiniz

Bu maskülen görünüm özellikle dar alınlılar için hem sokak stilinde hem de özel günlerde kullanmak için ideal. Avucunuza biraz jöle alıp ıslatın, daha sonra parmaklarınızla ya da bir tarak yardımıyla saçları geriye doğru tarayın.

 Saçlarını dalgalı kullanabilirsiniz

Saçlarını dalgalı kullanabilirsiniz

Saçlarınızı doğal kullanmayı tercih ediyorsanız saçlarınızı duştan çıktıktan sonra saç köpüğü kullanarak dalgalandırabilirsiniz. Hep düz saçlar kullanmak görünümünüzü sıkıcılaştırabilir. Saç köpüğünü avucunuza alın, başınızı öne eğin ve saçlarınızı rastgele kıvırın. Üstelik bu model her boy saçta havalı duruyor.

Saç aksesuarlarından yardım alın

Saç aksesuarlarından yardım alın

Aksesuarları her yerde kullanıyoruz da neden söz konusu saçlar olduğunda bir bandana takmak aklımıza gelmiyor. Saç aksesuarı kullanan insan sayısı az olduğu için bu şekilde dikkat çekmeniz de çok hızlı olur. Yağlı saçları saklaması da cabası. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Leke tedavisi hakkında merak edilen 8 şeyi aydınlatıyoruz!