Sadakatsiz'de bir dönem sona eriyor! Dizi Postası 31 Ocak - 7 Şubat

Kıyasıya rekabetin yaşandığı televizyon dünyasında kendine yer etmiş dizilerin ‘EN’leri ile huzurlarınızdayım. Dizilerle ilgili gelen haberlerin sonu yok. Ama bu hafta benim en çok dikkatimi çeken Sadakatsiz dizisinde Melis Sezen’in canlandırdığı Derin karakteriyle ilgili kulağımıza gelen haberler oldu. Üstelik sadece bu kadar da değil! Bir Zamanlar Çukurova, Yasak Elma ve Kırmızı Oda'dan da ayrılık haberleri geldi. Hazırsanız başlayalım. Televizyon ekranlarından evlerimize konuk olan; biraz yüreklerimize biraz da ruhumuza dokunan, kimi zaman güldüren kimi zaman da ağlatan ama en önemlisi duygularımıza sihirli bir değnek gibi dokunan dizilerin sosyal medyada en çok konuşulan sahnelerini gururla sunarım… Sloganımız “Dizin kadar konuş” olsun 😊 İşte bu haftanın “En”lerinin Twitter’daki yansımaları… // Elif Demirtaş Bilir - elif.demirtas@posta.com.tr

07 Şubat 2021, Pazar 20:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen gibi başarılı oyuncuların rol aldığı dizide Derin ile ilgili izleyicinin düşüncesi malum. Bizi yeterince sinirlendirdi zaten uzun zamandır. Ama biz onu Asya’nın gölgesinde var olmaya çalışmasındaki çabasından dolayı pek sevdik. 

Annesi Gönül hanım ile birlikte yüzsüzlüğün kitabını da yazdılar zaten. Sanırım Derin için veda vakti geliyor. Bye bye Derin, kendin ettin kendin buldun diyeceğiz arkandan. 

Dedikodulara bakalım isterseniz. Çarşamba akşamlarının rakiplerini açık ara geride bırakarak zirveden düşmeyen dizisi Sadakatsiz'in Derin'i için tehlike çanları çalıyor.

Doctor Foster dizisinden uyarlanan dizinin izleyicilerini mutlu edecek bu haber dizide nasıl karşımıza çıkacak bilemiyorum fakat, umarım Asya ile ilgili güzel şeylerin başlangıcı olur. 

Dizinin orjinaline bakacak olursak; Doctor Foster'da Derin karakterinin uyarlandığı 'Kate' her şeyi bırakıp gidiyor ve diziden ayrılıyor. Sadakatsiz'de yayınlanan son bölümde de bir cinayet sahnesi izledik dehşet içinde kalarak!

Henüz yapımcıdan resmi bir açıklama gelmese de senaryonun şimdiye kadar orjinaline yakın devam ettiği söyleniyor ve Melis Sezen'in 3 bölüm sonra diziye veda edeceği konuşuluyor.

Sadakatsiz 3 Şubat Çarşamba yayınlanan yeni bölümde Derin ve Volkan'ın evindeki polisler derin derin düşündürdü izleyiciyi, “Orada neler oluyor” diye meraklardayız.

Günlükteki detay!

Günlükteki detay!

Evde olaylardan 20 gün sonra neler yaşandığı da muamma. Derin'in Volkan'la ilgili yazdıklarını polis buldu ve Volkan'ın Derin'i öldürmek istediği ortaya çıktı. Derin'in öldüğünü görmek yerine pişmanlığını izlemek daha çok mutlu ederdi bizi sanırım. Sizce de öyle değil mi?

Her şey Derin'in günlüğünde saklı! O günlükte aynen şöyle bir cümle geçiyor: Volkan'ın beni öldürmek istediğine eminim. O kadına hâlâ aşık. Benimle birlikte olduğuna pişman.

Peki o gece o evde ne oldu? Polis ekipleri neden o evde inceleme yaptı? Bunların hepsini önümüzdeki bölümlerde öğreneceğiz tabii ki. 

Yeni bölümde neler yaşanacak?

Yeni bölümde neler yaşanacak?

Sadakatsiz 17. bölümü ile yine bomba gibi geliyor. Neler mi olacak? Buyrunuz...

Sadakatsiz 17. yeni bölüm fragmanında, yemek masasında Ali'nin beklenmedik cevabı karşısında Derin'in çılgına dönmesi ekranlara geldi. Ali'ye karşı sınırını aşan Derin'in sert bir şekilde olanların hesabını sorduğu anlarda, Volkan'ın tüm bunları görmesi ise Sadakatsiz yeni bölüm fragmanına damga vurdu.

Yemek masasında Ali, Derin'in beklemediği bir tepki verince Derin çıldırıyor! Ali'ye karşı sert bir şekilde neden böyle yaptığını soruyor ancak Ali'yi oldukça korkutuyor. Dayanamayan Ali, çareyi annesini aramakta buluyor. Asya oğluna yapılanları duyunca ne yapacak? izleyip göreceğiz.

Sadakatsiz 17. bölüm fragmanı


Dualar Derin ve Ali'ye :)

Dualar Derin ve Ali'ye :)

Yayınlandığı her akşam sosyal medyada da ayrı bir gündem oluşturan dizinin yuva yıkan karakteri Derin'e tepkiler de büyük haliyle. Asya'nın oğlu Ali'ye olan tepkilerden bahsedecek olursak Derin'den az değil. Haydi bakalım neler konuşulmuş bu hafta dizi ile ilgili...


 • Asya'nın olmadığı masada Asya'nın yokluğunu Asla hissettirmeyen Bahar... Bu dizideki en iyi ikili sizsiniz...
 • Güçlü ailesinin hakkından gelen Bahar..
 • Sadakatsiz Derin yüzsüzlüğü diye bir şey var her şey onun yüzünden oluyor ama hiç "Acaba ben ne yapıyorum?" demiyor. Sanki evli adamla sevgili olan Selçuk...
 • Bu hikayede yanan Derin olsun.
 • Ali için beyin duasına çıkalım. Haydi gelin dostlarım.
 • Asya ve Selçuk bir olsa tüm dizi alemindeki kötü karakterleri yok ederler.
 • Zengin çalınca kleptomani, fakir çalınca hırsız derler möge apla. :)
 • Kaliteli dizisin de seni izleyince çok günaha giriyorum. E malum ağzımı tutamıyorum bu sıralar... 

Müthiş taktik!

Müthiş taktik!

Sadakatsiz'de 20 gün sonra diyerek başladığı 16. Bölümde yaşananlar bir sonraki bölümlerin izlenmesini garantiledi. "Hepimiz acaba neler olacak" diye daha bir merakla bekliyoruz yeni bölümü. 20. bölümü de iple çekiyoruz kesinlikle. Heyecan dorukta anlayacağınız.

Milliyet Cadde yazarlarından Sina Koloğlu dizideki bu sahneyi şöyle yorumlamış: "20 gün sonra bu villada neler olduğu anlaşılacak. Sonra bugüne döndü ve yavaş yavaş ilerlemeye başladı dizi. Dedim ya akıllı bir yol, izletmek için. Bugünden yarını anlatmak. İki durum var: Bu 20 günün sonunda dizi bitecek mi? Yoksa bir 20 gün daha mı ekleyecekler?"

3 Şubat 2021 Çarşamba Günü yayınlanan dizilerin reyting sonuçlarına bakacak olursak; Total izleyici grubunda birinciliği Kuruluş Osman, ikinciliği Sadakatsiz göğüslerken, AB Grubunda birinci sırada Sadakatsiz, İkinci sırada Kuruluş Osman, üçüncü sırada Sadakatsiz Özet yer aldı.

Bir veda haberi daha!

Bir veda haberi daha!

Bir Zamanlar Çukurova dizisinden de giden gidene... Dizinin Hünkar Yaman'ı Vahide Perçin'den sonra başrol oyuncularından biri olan Züleyha'nın büyük aşkı Yılmaz'a hayat veren Uğur Güneş de diziye veda etmişti hatırlayacağınız üzere.

Bizleri çok mutlu edecek bir ayrılık haberi daha gündeme bomba gibi düştü. Dizinin kötü kadını Hünkar Yaman'ın katili ve Müjgan'ın halası Behice'nin de sonu yaklaştı.

Esra Dermancıoğlu'nun oyunculuğu ile uzun bir süredir sinirlerimizi geren karakteri Behice layığını bulacak ve böylece diziye veda edecek. Yani iddialar bu yönde.

Bir Zamanlar Çukurova'nın kadrosuna Müjgan'ın halası Behice karakteriyle dahil olan başarılı oyuncu Esra Dermancıoğlu'nun veda edeceği iddiası sosyal medyada da gündem oldu.

Behice'nin 83.Bölüm'de uçurumdan aşağıya kendini atarak intihar edeceği ve böylece diziye veda edeceği konuşuluyor. Peki Hünkar Yaman'ın katili olduğu ortaya çıkacak mı? İzleyip görelim!

Oyuncu kadrosunda Murat Ünalmış, Furkan Palalı, Nazan Kesal, Hilal Altınbilek, Melike İpek Yalova, Kerem Alışık, Esra Dermancıoğlu gibi isimlerin bulunduğu Bir Zamanlar Çukurova 83. bölüm fragmanını izlemek isterseniz...


Zirveyi bırakmıyor!

Zirveyi bırakmıyor!

Dizinin reyting sonuçlarına bakacak olursak; Hem AB'de hem de Total'de zirveyi kimseye bırakmıyor, rakiplerini peşinden sürüklüyor.

Bu haber bizi üzdü!

Bu haber bizi üzdü!

İki ayrılık haberinden sonra bir veda da Kırmızı Oda'da yaşanacak. Burcu Biricik'i Boncuk karakteriyle izlemek... "Ah Boncuk" diye diye gözyaşlarımızı akıttık haftalardır. "Öldü mü ölecek mi" diye meraktan uyku girmedi gözümüze. Geçirdiği trafik kazası sonrası Boncuk'un yaşadığını görmek su serpti yüreğimize.

Çünkü onun mutlu olduğunu izlemek, hayallerinden sıyrılıp gerçeklerle yüzleşmesini görmek istedik hep! Yüzü gülsün istedik. Öyle de oldu son bölümde.


Hastane odasında Sadık'ın sarılıp, sevgisini gösterdiği Boncuk'u şaşkın ve tatlı halleri gözlerimizde kalpler çıkmasına neden oldu?

Ve bu sahneye sosyal medyada mesaj yağdı, özellikle Sadık'ın bu sözleri dikkat çekiciydi:

"Kavga uluorta edilirdi ama sevgi gizli... Göremedik işte öğrenemedik biz de sevmeyi"

 • Boncuk’a elma vermesi... Sadık jetonun biraz geç düştü ama neyse en azından bundan sonrası güzel olacak Boncuk için.
 • O ne güzel bir sondu ve ne güzel bir başlangıçtı öyle.
 • Hastalıklar sevgisizlikten, şifa ise sevgiden gelir.
 • Allah'ımmm çok güzeller Gözleri kalp şeklinde gülümseyen yüz Ben Sadık'a her zaman inanmıştım. Güzel insanlar iyi ki varlar ve asıl önemli olan hiç görmediğimiz sevgiyi gösterebilmemiz. Bundan daha güzel çok az sahne gördüm, sevgi doluydu.
 • Sadık şey dedi az önce "Kavga hep ulu orta, sevmek gizli gizli" o kadar doğru ki.
 • Bir an Sadık'ın da hayal olduğunu sandım.
 • Boncuk'un artık elma görünce aklına Can gelmiyor. Sadık sevgini hep göster ve hissettir olur mu?
 • Sütlaçların efendisi, gönüllerin efendisi oldu iyi mi!

5 Şubat Cuma akşamı ekrana gelen dizilerin reyting sonuçları yine şaşırtmadı. Total izleyici grubunda ve AB grubunda birincilik Kırmızı Oda'nın oldu.

Burcu Biricik veda etti

Burcu Biricik veda etti

Kırmızı Oda'dan ayrılan Burcu Biricik, sosyal medya hesabından bir veda paylaşımı yaptı. Sette çekilen fotoğraflarını yayınlayan oyuncu, "Benim canım Boncuk'um sen hep yanı başımda sağımda solumda duracaksın. Seni hayatta yalnız bırakmam artık. Ve diğer bütün canım Boncuk Kadınlarım bilin ki hiç biriniz, hiç birimiz yalnız değiliz. Bizi sevgi kurtaracak. Binnur Kaya, her şey için iyi ki ah iyi ki.

Peki ya bu pasta! :)

Peki ya bu pasta! :)

Dedelerim ve tüm Kırmızı Oda dizi ekibine ve bana benden daha çok inanan sizlere güzel yorumlarınıza kocaman öpücükler sevgiler şahane bir 10 haftaydı benim için sizi seviyorum."

Yar saçların lüle lüle Şahika sana gülü güle!

Yar saçların lüle lüle Şahika sana gülü güle!

Yasak Elma dizisinde entrika kraliçesi Şahika da nihayet ettiğini buluyor. Nesrin Cavadza’nin canlandırdığı Şahika'nın kötülükleri canımıza tak etmişti artık.

Başrollerinde Eda Ece, Şevval Sam, Nesrin Cavadzade gibi oyuncuların yer aldığı Yasak Elma'da "Şahika gerçekten öldü mü?" soruları gündeme gelmişken güzel oyuncunun dizinin hesabını takibi bırakmasıyla ayrılığına kesin gözüyle bakılıyor. 

Sezon başında yaşanan ayrılıklar sonra Nesrin Cavadzade’nin diziden ayrılacağı konuşuluyordu. 

Diziden bir anda ayrılan Barış Kılıç’ın canlandırdığı Kaya karakterinin, kardeşi Şahika’nın ölüm haberi sonrasında diziye geri döneceği iddiaları ortaya atıldı. Yasak Elma yine evlere şenlik :)

Eda Ece'den iddialara yanıt

Eda Ece'den iddialara yanıt

Yasak Elma'nın Yıldız'ı Eda Ece Nesrin Cavadzade ile ilgili ayrılık iddialarına şu yanıtı verdi:

"Nesrin devam ediyor. Zaten izleyenlerde bunu görüyor. Nesrin senaryo olarak devam ediyor. Şahika çok sevilen bir karakter, öyle bir ayrılma durumu şu an söz konusu değil"

Şahika ölüp yeniden dirilebilir :) Söz konusu Yasak Elma ise her şey mümkün!

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Survivor İlayda'dan flaş itiraf! Annesine söylediği yalanı anlattı