Sadakatsiz'de Derin planını devreye soktu! Asya görünce şoka girdi

Kıyasıya rekabetin yaşandığı televizyon dünyasında kendine yer etmiş dizilerin ‘EN’leri ile huzurlarınızdayım. Sadakatsiz'de Derin'in amacı ne? Doğduğun Ev Kaderindir'e flaş transfer. Seni Çok Bekledim'de kan kaybı! Hazırsanız başlayalım. Televizyon ekranlarından evlerimize konuk olan; biraz yüreklerimize biraz da ruhumuza dokunan, kimi zaman güldüren kimi zaman da ağlatan ama en önemlisi duygularımıza sihirli bir değnek gibi dokunan dizilerin sosyal medyada en çok konuşulan sahnelerini gururla sunarım… Sloganımız “Dizin kadar konuş” olsun😊 İşte bu haftanın “En”lerinin Twitter’daki yansımaları… Elif Demirtaş Bilir / elif.demirtas@posta.com.tr

21 Mart 2021, Pazar 19:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Beklenen an geldi

Beklenen an geldi

Soluksuz izlediğimiz Sadakatsiz'de neler oluyor böyle? Her olaydan sonra Polyannacılık oynayarak mutlu mesut yoluna devam eden Derin bu defa yıkıldı hatta çıldırdı. Daha doğrusu fragmanda öyle görünüyor. Volkan yine "Ama Derin Ali için öyle konuşmak zorunda kaldım" diyerek Derin'in gönlünü alır mı diye de bir korku yok değil içimizde!

Bu sefer durum farklı

Bu sefer durum farklı

Bu defa Derin'i kandırmak zor. Geçtiğimiz bölümde Derin'in banyoda cam kırma sahnesini izledik. Bu plan, Asya'nın Ali için Volkan'a hazırladığı plana benzemiyor mu? Ahhh Volkan bu kadınlar seni bitirir :)


Bu mutlu aile tablosu Derin'in mutsuzluğu oluyor. Volkan'a hesap sormak için Asya'nın evine giden Derin duydukları karşısında şoka girdi. Volkan'ın, Asya'ya Derin'den boşanacağını söylemesi Derin için bardağı taşıran son damla oldu.

Gözünü kararttı

Gözünü kararttı

İşte müthiş plan tıkır tıkır işlemeye başladı. Volkan'a hiç bir şey belli etmeden planına odaklanan Derin gözünü öyle bir kararttı ki... Banyoya gidip camı kırdı ve kendini bir güzel yaraladı, kan revan içinde kaldı. Ellerini de Volkan'ın gömleğine sürdü. Tabii bunu özellikle yaptı.

Durun daha bitmedi!

Turgay'la konuşmaya giden Derin, evliliğinde sorunlar yaşadığını söyleyerek ondan yardım almak istediğini belirtti. Bu da planın ikinci kısmı!

Peki Derin neyin peşinde? Geçtiğimiz haftalarda "20 gün sonra" diye izlediğimiz fragmanda gördüğümüz sahneye çok yaklaştık gibi görünüyor.

Ve Derin çıldırdı

Ve Derin çıldırdı

Sadakatsiz 23. bölüm fragmanında;

Derin'in garip halini gören Volkan oldukça endişeleniyor. Ve şok şok şok!

Volkan ve Derin'in evine gelen Asya gördükleri karşısında şaşırıyor. Tabii izleyici de merakta. Bakalım yeni bölümde neler olacak?


Şimdi gözler Cavidan'da

Şimdi gözler Cavidan'da

Mevzu büyük yetiş Cavidan :)

Dizinin kadrosuna sonradan dahil olan Cavidan gönüllerin kraliçesi :) Nerede dedikodu, kaos, olay; gözler Cavidan'a çevriliyor. Gerek mimikleri gerekse Gönül ve Derin'e laf sokmalarıyla izleyicinin içini soğutan Cavidan hanım yeni olaylar karşısında nasıl tepki verecek? Meraktan çıldırıyoruz.

Gönül'ün kabusu Twitter'ı salladı

Gönül'ün kabusu Twitter'ı salladı

Asya'nın izlettiği videodan sonra uykuları kaçan Gönül, kabuslarla boğuşmaya başladı. Rüyasında bile Cavidan'ın olması dikkatlerden kaçmadı.

  • Stalk batağına düşen Derin'in son hali görenleri şaşırttı. 
  • Derine bi miktar üzülmüş olabilirim
  • Gönül rüyasında karabiber değirmeniyle Asya'yı görüyor, asla atlatılamayan akşam yemeği
  • Sadakatsiz izlediğimize eminmiyiz bu daha çok korku filmi gibi de  
  • Herkes bir gün yaşattığını yaşar Derincim
  • Derin sakin ol her şey Ali için, Ali mutlu olsun diye
  • Gönül Güçlü 3.sınıf korku filmi yaşadı
  • Elsanın Türk versiyonu


Reytinglere bakalım!

Reytinglere bakalım!

17 Mart 2021 Çarşamba günü yayınlanan diziler arasında Sadakatsiz Total izleyici grubunda ikinciliği göğüslerken, AB grubunda zirvedeki yerini aldı.

Gün boyunca yapılan sosyal medya paylaşımları karşılaştırıldığında Sadakatsiz 20 bin 24 iletiye konu olarak günü üçüncü olarak tamamlıyor.

Delikanlı Sadi Doğduğun Ev Kaderindir'de

Delikanlı Sadi Doğduğun Ev Kaderindir'de

Kırmızı Oda'da Sadi'nin hikayesiyle yüreğimizi dağlayan, oyunculuğuyla alkış toplayan Erkan Petekkaya Doğduğun Ev Kaderindir dizisine konuk oyuncu olarak giriyor.

Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol ve Engin Öztürk’ün başrollerinde yer aldığı dizinin 37. bölümünde çok önemli gelişmeler olacak.

Hakan Salınmış’ın canlandırdığı Ali Rıza karakterinin eski bir arkadaşı olarak hikayeye gelen Sadi, Mehdi yüzünden ailenin başına bela olan insanlarla mücadele edecek.

Erkan Petekkaya Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin 37.bölüm fragmanında göründü ancak bir süre sonra yeni fragman sosyal platformlardan silindi.

Seni Çok Bekledim'den ayrılıyor

Seni Çok Bekledim'den ayrılıyor

Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlama olan Seni Çok Bekledim dizisinde bir ayrılık yaşandı.

Star TV ekranlarında yayımlanan ve Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun başrolünde olduğu Seni Çok Bekledim dizisinin 8. bölümünde Sibel, deniz kıyısında ölü bulundu.

Ekrana gelen son bölümde, Sibel karakterini canlandıran Nihan Büyükağaç, trajik şekilde diziye veda etti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Seren Serengil 46 kiloya düştü