Sadece ne kadar zayıf olduklarını konuştuğumuz 11 ünlü

Kimisi yeme bozukluğu hastalığı sebebiyle, kimisi yaşadığı sıkıntılar nedeniyle kimisi de sadece üzerinde hissettiği güzellik baskısı nedeniyle bir dönem normalin çok altında bir kiloya düşmüş ünlüler. Ve onların bu döneminde de onları sadece kilolarıyla ilgili haberlerde görmeye çok alışmıştık.

22 Kasım 2020, Pazar 12:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1- Keira Knightley

1- Keira Knightley

"Kemik görünme" seviyesine ulaşan bir isim de Keira. Haliyle o da uzun süreler magazin gündemini bu fotoğraflarıyla süsledi.

2- Çağla Şikel

2- Çağla Şikel

Yaptığı meslek nedeniyle o her zaman çok fit bir görüntüye sahipti. Ama bazı dönemler verdiği pozlarda görünen kemikleri yüzünden sık sık konuşuldu güzel manken.

3- Angelina Jolie

3- Angelina Jolie

Bir dönem yaşadığı hastalık riskleri ve duygusal travmalar sebebiyle çok kilo vermişti ünlü aktris. Sonradan biraz daha kilo almış olsa da o dönemler sevenlerini oldukça korkutmuştu.

4- Gülşen

4- Gülşen

O da yanaklarının bu görüntüsüyle sevdiklerini çok endişelendirmişti. Kimisi estetik hatası dedi kimisi ise geçirdiği zorlu bir dönem sebebiyle çok kilo verdiğini söyledi. Özetle Gülşen de zayıflığı nedeniyle uzun uzun konuşulan isimlerden biri oldu.

5- Paris Hilton

5- Paris Hilton

Dünyanın herhalde sansasyonlarla en çok anılan isimlerinden biri Paris Hilton. Ama bir döneminde endişeler eşliğinde konuşulan şey sadece ne kadar zayıf olduğuydu.

6- Mary Kate Olsen

6- Mary Kate Olsen

Çocukluğumuza damga vurmuş ikizlerin biri bir dönem pençesine düştüğü uyuşturucu krizi sebebiyle tedavi gördü ve o dönemde verdiği kilolar nedeniyle magazinin en çok konuştuğu isimlerden biri oldu.

7- Nicole Richie

7- Nicole Richie

Plajdaki bikinili görüntülerinin ardından o da en yakın arkadaşı Paris Hilton gibi uzun süre gündemi zayıflığıyla meşgul etti.

8- Öykü Serter

8- Öykü Serter

Başarılı sunucu bir dönem sunduğu reality şovların ardından hep şıklığıyla ve zayıflığıyla konuşulur olmuştu. Eski yüzücü olan Serter'in omuzlarının kemikli yapısı seyirciye bu hissiyatı vermiş olabilir.

9- Kate Moss

9- Kate Moss

Dünyanın en iyi modellerinden biri olarak kabul edilen Kate Moss da mesleğinin ona dikte ettiği güzellik normlarının bir dönem esiri oldu.

10- Lindsay Lohan

10- Lindsay Lohan

O da uyuşturucu bağımlılığından kurtulmak için aldığı rehabilitasyonun ardından oldukça kilo verdiği görüntüsüyle uzun süre konuşuldu.

11- Gülcan Arslan

11- Gülcan Arslan

1986 doğumlu oyuncunun da bir dönem verdiği pozlarda kemiklerinin sayılması nedeniyle sevenlerinden gelen bol bol "kilo al" mesajlı fotoğraf altı yorumlarına maruz kaldı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bu ünlüler günde sadece "1 öğün" yemek yiyorlar