Sadece uzun saçlı kadınların anlayabileceği 10 sıkıntılı durum

Uzun saçlı kadınlar çoğu erkeğe seksi gelebilir ama siz bir de uzun saça sahip olup kadınların neler çektiğini görün…  

03 Nisan 2017, Pazartesi 14:58
A A

Kısa saçlı kadınlar uzun saçlı hemcinslerini, uzun saçlı kadınlar ise kısa saçlı hemcinslerini kıskanır.  Her ne kadar da uzun saç seksi bir özellik olarak görülse de kimse uzun saça sahip kadınların yaşadığı zorluklardan bahsetmez.  İşte sadece uzun saçlı kadınların anlayabileceği 10 durum:

UZUN SAÇA TARAK MI DAYANIR?

UZUN SAÇA TARAK MI DAYANIR?

Uzun saçlı kadınlara diğer hemcinslerine göre duş alırken daha fazla vakit harcar. Bunun sebebi birbirine dolanan saç telleri.  Tabii bu karmaşanın içinden çıkmak için kullandıkları tarakların sürekli kırılması da bunun cabası.

EN BÜYÜK KURTARICI SAÇ MODELİ: TOPUZ

EN BÜYÜK KURTARICI SAÇ MODELİ: TOPUZ

Dikkat edin uzun saça sahip kadınlar en zorda kaldıkları zaman hemen saçını topuz yapar ve güne o şekilde başlar.  Uzun saça sahip olup çok az zamanda birbirinden muhteşem saç modeli çıkarabilen bir yeteneğe sahipseniz orası ayrı...

HER YERE TAKILAN SAÇ TELLERİ

HER YERE TAKILAN SAÇ TELLERİ

Uzun saçın başa bela olduğunu gösteren en iyi örneklerden biri de saç tellerinin yerinde duramayıp her yere sıkışması.  Kulaklık, emniyet kemerleri, güneş gözlükleri ve saç bantları buna sadece birkaç örnek... 

ARABAYA BİNERKEN SAÇIN YARISININ DIŞINDA KALMASI...

ARABAYA BİNERKEN SAÇIN YARISININ DIŞINDA KALMASI...

Aceleyle taksiye binen kadınların en çok yaşadığı sorunlardan biri de arabaya bindikten sonra saçının yarısının dışarda kaldığını fark etmek. 

RÜZGARLI HAVALAR EN BÜYÜK BELA

RÜZGARLI HAVALAR EN BÜYÜK BELA

İşte hem saçı darmadağan yapan hem de kadını ruj sürdüğüne pişman eden O an: Aşırı rüzgarlı günler... 

MONTUN İÇİNDE SAÇ KALINCA

MONTUN İÇİNDE SAÇ KALINCA

Aceleyle evden çıkmak zorunda kalınca montu saçınızı düzeltmeden giydiğiniz hiç oldu mu? Uzun saçlı kadınların çok fazla yaşadığı bu durumun en kötü tarafı montu çıkarken saçı montun kollarından teker teker ayıklamak.

BİRİNİ ÖPMEYİ DENE...

BİRİNİ ÖPMEYİ DENE...

Uzun saçlı kadınlar yolda çok sevdiği bir erkek arkadaşını görür ve öper. Bunda hiçbir sıkıntı yok değil mi? Asıl sorun erkek sakallıysa başlıyor.  Neden mi? Çünkü arkadaşını sağ yanaktan öpmeye başlasa bile sol yanağa geçene kadar tüm saç telleri sakallara karışıyor ve durum daha da çıkılmaz bir hal alıyor... 

YEMEĞE GİREN SAÇ TELLERİ...

YEMEĞE GİREN SAÇ TELLERİ...

Yemek yerken özellikle de sulu yemekleri yerken saç mutlaka yemeğin içine giriyor. 

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.