Safiye sağdı, Faik yıkandı

Safiye sağdı, Faik yıkandı

Şarkıcı Safiye Soyman keçiden süt sağdı, hayat arkadaşı Faik Öztürk bu sütle yüzünü yıkadı

09 Eylül 2012, Pazar 13:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bolu Beyaz Et Festivali’ne katılan şarkıcı Safiye Soyman ve hayat arkadaşı Faik Öztürk, keçi sağma yarışmasına katıldı. Öztürk keçinin boynuzlarını tutarken, Soyman keçiden süt sağdı. Faik Öztürk keçiden sağılan sütle yüzünü yıkadı.

Bolu Belediyesi ve beyaz et üreticisi firmaların desteğiyle bu yıl 6’ncısı düzenlenen Uluslararası Beyaz Et Festivali’nde bugün konser verecek olan Safiye Soyman ve Faik Öztürk, keçi sağma yarışmasına katıldı.

Anıt Park’ta düzenlenen etkinliğe Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu ile birlikte gelen Soyman ve Öztürk, halkı selamladıktan sonra demir barikatlarla çevrili alana girerek keçi sağdı. Safiye Soyman keçiyi tutarken, Faik Öztürk ise keçiden süt sağmaya çalıştı. Daha sonra Soyman, bir kadın ile süt sağmak için kıyasıya yarıştı.

Keçiyi boynuzlarından tutan Öztürk, yarışmacı kadının kovasındaki sütü Safiye Soyman’ın kovasına boşalttı. Bunun üzerine Soyman kahkaha attı.

Yarışmanın sonunda Faik Öztürk, avucunun içine döktüğü sütle yüzünü yıkadı. Öztürk ardından da sütü yarışmacıların yüzüne sürdü. Yarışmaya katılanlara çeşitli hediyeler verildi.

Mutlu YUCA-Koray YILMAZDEMİR/BOLU, (DHA)

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aslı Enver hakkında yeni aşk iddiası! Sosyal medyada hızla yayılan fotoğraftaki kişi kim?