Sağlıklı bir ilişkide olduğunu gösteren 9 kanıt

Sağlıklı ilişki, her insanın sahip olabileceği bir durum değil ne yazık ki. Modern zamanda bırakın sağlıklı ilişkiyi, doğru insanı bile bulmak zor. Bir ilişkiyi olumlu ve sağlıklı bir ilişki haline getiren birçok şey vardır. Gerçekten hayatımızı birine bağladığımız zaman, şeffaflığa ve saygıya ihtiyaç duyarız.Aşağıda, daha sağlıklı olduğunu düşünen bir ilişkide en önemli şeylerden bazılarını açığa çıkarıyoruz.

20 Ocak 2020, Pazartesi 13:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

1-Küçük kinleri bırakırsınız

Sağlıklı bir ilişkide ufak tefek meselelerden kin tutmazsınız. Bu her ikiniz için de geçerlidir. Sevdiğiniz insan kin tutmaktan daha önemli.

2-Hala kendi arkadaşlarınız var

İkinizin de ayrı ayrı kendi arkadaşları var. İkiniz hala birbiriniz olmadan bir şeyler yapmayı ve kendi hayatınızı yaşamayı seviyorsunuz. Bireysellik önemlidir.

3-Birbiriniz için gerçekçi beklentileriniz var

Siz ve partneriniz sınırlarınızı biliyorsunuz. Birbirinizin mükemmel olmasını istemezsiniz ve herkesin hata yaptığını bilirsin.

4-İlişkinizde güven vardır

Siz ve partneriniz her şeyden önce birbirinize güvenirsiniz. Zor zamanlarda birbirinizin yanında olursunuz. Yaşadıklarınızın ve sırlarınızın sadece ikinizin arasında kalacağını bilirsiniz.

5-Birbirinizle iletişim kurabilirsiniz

İletişim olmadan hiçbir ilişki yürümez. Birbirinizle her şey hakkında konuşabilmelisiniz.

6-Siz sadece bir 'çift' değil, birbirinizle arkadaşsınız

Birbirinizle iyi geçiniyorsunuz. Siz sadece çift değil, aynı zamanda birbirinizin en iyi arkadaşısınız da. Birlikte olduğunuzda diğer insanlardan çok daha fazlasını yaparsınız.

7-Birbirinizin yanında güvende hissedersiniz

Birlikteyken rahat ve güvendesiniz. Nerede olursanız olun, birbirinizin güvenli mekanısınız.

8-Aynı fikirde olmama korkunuz yok

İkiniz de aynı fikirde olmayabilirsiniz ve bu durum sizi korkutmuyor. Çünkü arada hoşgörü var ve farklı fikirler birbirinizi sevmenize engel değil.

9- Birbirinizin en büyük motivasyon kaynağısınız

İkiniz de birbirinizi güçlendiriyorsunuz ve birbirinizin en büyük motivasyon kaynağısınız. Birlikte her şeyin üstesinden gelebilir ve hayallerinizin peşinden koşabilirsiniz.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Aldatılmaktan daha beter 10 ilişki sorunu