Sahte bir ilişki yaşadığınızın 8 işareti

Bazen aşk gözümüzü kör edebiliyor ve partnerimizin bize olan gerçek hislerini görmemizi engelliyor. Sahte aşklar modern çağın vebası gibi ve çoğu zaman derin izler bırakır. Sahte aşkı ilişkinin en başında anlayabilmek zor olsa da, en doğru davranış olacaktır. Sahte bir ilişkide olup olmadığınızı anlamanıza yardımcı olacak 8 işaret...

28 Temmuz 2021, Çarşamba 14:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1- SADECE DIŞARIDA SEVGİ GÖSTERİRLER

1- SADECE DIŞARIDA SEVGİ GÖSTERİRLER

Partneriniz size dışarıdayken yoğun bir ilgi gösteriyorsa ancak eve geldiğinizde ya da çevrede kimse yokken soğuk davranıyorsa bu sahte bir aşkın göstergesidir. Bu kişiler yalnızca toplum içinde sevgi gösterirler. Adeta insanlara ne kadar harika bir çift olduğunuzu kanıtlama çabasına girerler. Oysa ki sevgi gösterileri hiçbir zaman durmamalı. 

2- SOHBETLERİNİZ SIKICIDIR

Siz soru sormadıkça konuşmayan hatta sizin sorularınıza bile kısa cevaplar veren bir partnerle ilişkiyi yürütmek zordur. Tartışmalarda bile ilgisiz duran bir partnerle ne paylaşabilirsiniz ki?

3- ALIŞKANLIKLARINIZI DEĞİŞTİRMEYE ÇALIŞIRLAR

3- ALIŞKANLIKLARINIZI DEĞİŞTİRMEYE ÇALIŞIRLAR

Her iki tarafın da birbiri hakkında sevmediği şeyler olabilir. Ancak taraflardan birinin diğerinin alışkanlıklarını değiştirmeye çalışması sağlıklı bir durum değil. Bu kişiler kendilerini sizden üstün görür ve taleplerine uymanızı bekler.

4- PROBLEMLERE BİRLİKTE ÇÖZÜM ARAYAMAZSINIZ

İlişkilerde tarafların birbiriyle çatışması son derece normal. Önemli olan bu çatışmalara birlikte çözüm üretebilmek. Sizi sorunlarla baş başa bırakan bir partner hayatınızı daha çekilmez hale getirebilir. Bu kişiler duygularınızı ve sizi nasıl incitmiş olabileceklerini de umursamazlar.

5- ÖNCELİK SIRASINDA DEĞİLSİNİZDİR

5- ÖNCELİK SIRASINDA DEĞİLSİNİZDİR

Sürekli yaptığınız planları bir bahane bularak iptal ediyorsa, bu iptalleri bir türlü telafi etmiyorsa önceliği siz değilsinizdir. Sadece göstermelik sevgi için sizinle birliktedir.

6- SIK SIK ESKİ SEVGİLİSİNDEN BAHSEDER

Sürekli eski sevgilisinden bahseden bir partner, sizi sadece toparlanmak için kullanıyordur. Fiziksel olarak sizinle yakınlık kurmak ona zor geliyor olabilir.

7- SİZİNLE GELECEK PLANI YAPMAZLAR

7- SİZİNLE GELECEK PLANI YAPMAZLAR

Derin bir ilişkide ister istemez gelecek planları yaparken bulursunuz kendinizi. Ancak ilişkiniz göstermelikse, gelecek planlarını unutun. Bu kişiler mutlaka bağlılık sorunu yaşıyordur ve ileride kötü deneyimler yaşamanıza neden olabilirler.

8- GÖSTERİŞ YAPMAYI SEVERLER

Partneriniz gösteriş olsun diye lüks lokantalara gitmek, lüks hediyeler almak istiyor olabilir. Bunun anlamı sizi sadece gösteriş yapmak için kullandığıdır. Eğer abartılı ihtiyaçlarını karşılamazsanız size ilgi göstermeyi de keserler.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Evlenmeden önce dikkat etmeniz gereken 10 şey