'Salmışım kendimi eşimle bir başıma...'

Erhan çelik, eşi şarkıcı Gülben Ergen ile Bodrum'da bir mekanda servis edilen fotoğraflarına tepki gösterdi

30 Nisan 2015, Perşembe 10:53
A A

Erhan çelik, eşi şarkıcı Gülben Ergen ile Bodrum'da bir mekanda servis edilen fotoğraflarına tepki gösterdi.

Muğla'nın Bodrum ilçesinde, Türkbükü'ndeki Atılay Balık adlı restoranda oturan Erhan çelik ile eşi Gülben Ergen'in tatil keyfi, kendilerinden habersiz çekilen fotoğrafları nedeniyle yarım kaldı.

İkili, kendilerini görüntüleyen gazetecilerden çok, bu görüntüleri servis eden mekan sahiplerine Instagram hesaplarından tepki gösterdiler.

""UTANMAZ ESNAFI TANIYALIM" Erhan çelik, fotoğraflarını servis eden restoran sahibini "Esnaf olmanın ilk koşulu adam olmaktır. Bunu bilmeyen mekanına geleni habersiz fotoğraflar, üç kuruşluk Reklam için utanmadan gazetelere servis eder. İşte bunu yapan mekan sahibi, buyurun..." paylaşımıyla deşifre etti. Gülben Ergen de, "Habersiz boğazınızda lokma,en şapşirik halinizle fotoğrafınız çekilip, gazetede kendinizi görüp şaşırdınız mı hiç? Burada eşofmanımı dizime kadar sıvamışım, saçım başım darmaduman, salmışım kendimi eşimle bi başıma oh... Ve.. Bunu yapan yıllardır az laf etmediğimiz gazeteciler değil. Yani basın değil. Yazık ki mekan sahipleri... Siz yemeğinizi yiyip, hesabınızı ödedikten sonra, izniniz olmadan servis edilen bu an için ne hissedersiniz? Bendeki cevabı koca bir boşluk, koca bir değersizlik duygusu... Bizden rica edils

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.