Şampuanınızı saç renginize göre seçin

Şampuanınız hem saçınızı temizlesin hem de saç renginizi belirginleştirsin istiyorsanız o zaman şampuanınızı saç renginize göre seçmelisiniz. Nasıl mı? İşte cevabı...

08 Ocak 2020, Çarşamba 14:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Stylist London, profesyonel bir saç bakımı sunarken uygun fiyatları ile de dikkat çekiyor. Blonde, Brunette ve Curl olarak üç ayrı seriden oluşan Stylist London’ın saç ihtiyacına özel olarak tasarlanan vegan şampuan ve saç kremleri hayvanlar üzerinde test edilmemiş olmalarıyla da büyük beğeni topluyor.


Blonde şampuan, boyalı sarı veya doğal sarı saçlar için sarı tonlarının görünümünü belirginleştirmeye yardımcı olurken saçı derinlemesine temizliyor. Pro-B5 Vitamini, Ayçiçek Yağı ve Yeşil Çay Yaprağı Ekstresi ile formüle edilen şampuan, saç derisini beslemeye ve nemlendirmeye yardımcı oluyor. Seride yer alan Blonde saç kremi, saçı nemlendirirken yumuşacık yapıyor, saçların kolayca taranmasını ve şekil almasını sağlıyor.

Koyu renk saçların ışıltısını uzun süre korumasına yardımcı olan Brunette serisi, UV filtresiyle boyalı saçlardaki renk kaybına meydan okuyor. Pro-vitamin B5 ile desteklenen Brunette şampuan, nemlendirici etkili içeriği ile işlem görmüş saçı nemlendirirken rengi korumaya yardımcı oluyor. Brunette saç kremi ise koyu renk saçlara bakım yaparken ışıl ışıl görünmesini destekliyor.

Kabarma eğilimli kıvırcık saçlar için özel olarak tasarlanan Curl serisi, saçı beslerken nemlendiriyor ve kabarıklığı gidermeye yardımcı oluyor. Curl şampuan, içeriğinde yer alan Siyah Yulaf Özü ve Pro-vitamin B5 sayesinde bukleleri belirginleştiriyor.


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Soğuk kış günlerinde likit makyaj zamanı