Samsun'da kayıp balıkçının cesedi bulundu

Samsun'da, denize açılan ve bir daha kendisinden haber alınamayan balıkçı ölü bulundu

18 Şubat 2017, Cumartesi 14:53
A A
Yakakent Limanı'ndan denize açılan Muharrem Şen'in (55) kayığı bir süre sonra sahilde boş olarak görülünce vatandaşların ihbarı üzerine çalışma başlatıldı.

BALIK AĞINA SARILMIŞ HALDE BULUNDU

Samsun Emniyet Müdürlüğü Su Altı Arama ile Sahil Güvenlik Komutanlığı dalgıç ekipleri, Şen'in cesedini kıyıdan yaklaşık bir kilometre açıkta ve birkaç metre derinlikte balık ağına sarılmış halde buldu. Daha sonra kıyıya getirilen Şen'in cesedi, otopsi amacıyla Samsun Adli Tıp Kurumuna gönderildi. ÇALIŞMAYI YAKINLARI DA İZLEDİ

Çalışmaları, Şen'in Bayburt'ta polis olan oğlu Fatih Şen ile yakınları da izledi. Fatih Şen, babasının cesedi kıyıya çıkartılırken elini tutarak gözyaşı döktü.SUDA KAYBOLMUŞTU

9 Şubat tarihinde tekne ile balık avına çıkan Muharrem Şen(52), denizdeki dev dalgalardan dolayı teknesinin alabora olması sonucu suda kaybolmuştu. Samsun Emniyet Müdürlüğü Su Altı Arama ile Sahil Güvenlik Karadeniz Bölge Komutanlığı DEGAK Özel Tim ekipleri tarafından yapılan arama çalışmaları denizin dalgalı oluşu nedeniyle sonuçsuz kalmıştı.
SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.