Şans Topu çekiliş sonuçları: 18 Ekim Şans Topu çekiliş sorgu ekranı

Şans Topu çekiliş sonuçları: 18 Ekim Şans Topu çekiliş sorgu ekranı

Şans Topu çekilişi Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak yayınlandı. Şans Topu çekiliş sonuçları belli oldu. İşte 18 Ekim Şans Topu'nda kazandıran numaralar.

18 Ekim 2020, Pazar 20:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Şans Topu kazandırmaya devam ediyor. 18 Ekim tarihli Şans Topu çekilişi canlı yayınla gerçekleştirildi. Sonuçlar belli oldu. Bu akşamın kazandıran şanslı numaraları 6-10-15-22-29-2 (Joker) oldu.

Şans Topu'nun kuralları

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Sen Seç!

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Ne kadar kazanabilirsin?

Şans Topu haftada 1 gün: Çarşamba günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 5+1 bilen Şans Topu büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Güne Başlarken | 19 Ekim 2020