Sarıgül 1 Eylül'ü yalanladı

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, 1 Eylül'de CHP'ye geçeceği yolunda internette yeralan haberleri yalanladı

10 Ağustos 2013, Cumartesi 20:47
A A
Sarıgül 1 Eylül'ü yalanladı

Erzincan'ın İliç ilçesinde bu yıl 2'ncisi düzenlenen Kuruçay Köyü Şenliklerine katılan Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül "Artık nazlanmak yok, 1 Eylül'de Cumhuriyet Halk Partisi saflarında yerimi alacağım" dediği yolundaki iddiaları yalanladı.

Mustafa Sarıgül, şenliğe katılan vatandaşların CHP'ye katılması yönünde tezahürat yaptığını anımsattı. Sarıgül, şunları söyledi:

"Ben de 'Bugüne kadar bölen parçalayan olmadım. Yarın da olmayacağım. Değişim hareketinin amacı birleştirmek, bütünleştirmektir. ANAP'lı, BDP'li, AK Partilinin oyunu da bekliyorum. Dün aldım, yarın da bekliyorum' dedim. Yurttaşlarım beni nerede hangi görevde görmek isterse ben orada olurum.

Kesinlikle tarih vermedim. Böyle bir konuşmamız olmadı. Annemin adına yaptırmış olduğum camiyi açmaya geldim. Herhangi bir siyasi konuşma yapmak istemedim. Parti adı bile geçmedi."

DHA

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.