Şaşkına döneceksiniz!

Vietnam kabağı olarak bilinen kabak üzerinde ufak bir oynama yapılmış. Hanoi Sanat Kurumu, Vietnam kabaklarını pembe silikon kadın memesine çevirerek ilginç bir çalışmaya imza attı

14 Ekim 2013, Pazartesi 09:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Vietnam kabağı olarak bilinen kabak üzerinde ufak bir oynama yapılmış. Hanoi Sanat Kurumu, Vietnam kabaklarını pembe silikon kadın memesine çevirerek ilginç bir çalışmaya imza attı.

Karşınızda Vietnam Asma Kabağı. Bu kabak türü kadın memesine benzemesiyle dikkat çekmektedir. Meksika dolaylarında yetişen Vietnam Asma Kabağı, kabakgiller familyasında sınıflandırılmış bir sebze türüdür. Bu görünüme, kabaktaki lif dokusu kurumaya başladıktan sonra almaya başlar. Bilimsel adı Vietnamese Loofah'dır.

Loofah Nedir ? Loofah, kabakgiller (Cucurbitaceae) familyasından, dişi çiçekleri tek, meyveleri çok lifli olan, olgunlaştıktan sonra banyo süngeri vb. malzeme yapımında kullanılan bir bitkidir.

Dünyanın çeşitli bölgelerinde yetişen Loofah bitkisi bilinen en eski masaj ürünüdür. Doğal ve bitkisel bir aşındırıcılar, cildi düzgün ve yumuşak tutar, yeni hücre üretimini ve kan dolaşımını harekete geçirir.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Otomobilini karavana çevirdi, hayallerinin peşinden gidiyor