Sebebi nedir bilmiyoruz: Kadınlar giydiğinde erkeklere çok seksi gelen 8 şey

Kadınlar her halleriyle her giydikleriyle çok güzeller ama erkekler bazen bazı parçalara daha fazla odaklanabiliyor :) Sebebi belki toplumun geliştirdiği güzellik baskıları belki de aşk filmlerinin bize kattığı klişe parçalar ama işin özeti erkekler kadınlardaki bu kıyafetleri çok seksi buluyor.

09 Aralık 2020, Çarşamba 14:10 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1- Spor kıyafetleri

1- Spor kıyafetleri

Bir kadın futbol forması içinde birini gördüğünde etkilenmiyor olabilir, ama aynısını erkekler için söylemek bir hayli zor. Genellikle tayt, bralet gibi rahat ettiren parçalarla spor yapılabildiğinden dolayı erkekler bu görüntüyü oldukça seksi bulabiliyor.

2- Yazlık elbiseler

2- Yazlık elbiseler

Özellikle bu çiçekli, meyveli tiril tiril askılı elbiseler her erkeğe fazlasıyla çekici geliyor. Bu sebeple romantik komedilerde ve yaz dizilerinde en çok bu elbiseleri görüyor olabilir miyiz :)

3- Kovboy çizmeleri

3- Kovboy çizmeleri

Dişilliğin içindeki o erilliğin ortaya çıkmasından mıdır bilinmez ama buna da düşmeyen erkek yok gibi :)

Hoodie ve Sweatshirtler

Hoodie ve Sweatshirtler

Son dönemde çok fazla duyar olduk. Hızla moda olmasını ise buna bağlıyoruz. Erkekler gerçekten sweatshirtlü kadınları çok beğeniyor.

5- Gömlek elbiseler

5- Gömlek elbiseler

Yıllarca aşk filmlerinde başrol kadını sabah olduğunda sevdiği beyin gömleğiyle kahvaltı hazırlarken gördük. Sanıyoruz ki buradan bir çağrışımla beyaz gömlek elbiseler moda oldu ve erkekler bu görüntüden gerçekten çok etkileniyorlar.

6- Yoga taytları

6- Yoga taytları

Seksi olmak gibi bir kaygısı olmayan bir kıyafet aslında yoga taytları ama seksi durduğu konusunda erkekler oldukça hemfikir

7- Gözlükler

7- Gözlükler

Gözlükler de erkekler için kadınlarda çok beğendikleri bir detay oluyor genellikle.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Dünyanın en şık moda ikonu Olivia Palermo'nun en sevilen 23 kıyafeti