Şebnem Bozoklu: İkinci el kıyafet şahane bir şey

Son olarak 'Babam Çok Değişti' adlı dizide rol alan Şebnem Bozoklu, eşi Kanat Atkaya'yla Bebek’te görüntülendi. Ünlü oyuncu, bit pazarına alışveriş yapmasıyla ilgili konuştu.

17 Eylül 2021, Cuma 10:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Şebnem Bozoklu, önceki gün eşi Kanat Atkaya'yla önceki gün Bebek’te görüntülendi. Oyuncu, yoğun çalışma temposundan fırsat bulup arkadaşlarıyla bir araya geldiğini söyledi.

Muhabirlerle sohbet eden Bozuklu’ya bit pazarına alışverişe gittiği anları sosyal medyadan paylaştığı hatırlatılınca şöyle dedi...

”Bit pazarına çok gidiyorum. Şişli’deki Bomonti’deki bit pazarını çok seviyorum. Acayip şeyler buluyoruz. Evle ilgili şeyler alıyoruz. İyi pazarlıkçıyız."

"Hızlı tüketim moda ürünlerinin dünyaya zarar verdiğini biliyoruz" diyen Bozoklu, ”Bu moda ürünlerini almamamız çok zor. Hepimizi seve seve alıyoruz ama biraz daha eski biraz daha ikinci el dünya için daha iyi. Özellikle az kullanılmış şeyler için tercih edilebilir. Çok daha ekonomik” dedi.


42 yaşındaki güzel oyuncu, 'İkinci el kıyafet tercih eder misiniz?' sorusunu; ”İkinci el kıyafet şahane bir şey” şeklinde cevapladı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İvana Sert formda vücuduyla gözleri üzerine çekti