Şebnem Bozoklu ile sevgilisi Kanat Atkaya görüntülenmekten rahatsız oldu!

Şebnem Bozoklu ile sevgilisi Kanat Atkaya görüntülenmekten rahatsız oldu!

Oyuncu Şebnem Bozoklu, önceki gün Bebek Lucca'da görüntülendi. Hürriyet Gazetesi köşe yazarı sevgilisi Kanat Atkaya ile bir saat kaldığı mekânda sohbet edip yemek yiyen Şebnem Bozoklu, kendilerini görüntüleyen muhabirleri fark edince rahatsız oldu

16 Mart 2018, Cuma 11:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Sözcü'nün haberine göre; valeden arabalarını isteyen iki sevgili, kapı önünde kendilerini çeken gazetecilerden rahatsız olunca tekrar içeri girdi.

Şebnem Bozoklu ile Kanat Atkaya, arabalarının gelmesi ile hızlıca mekandan ayrıldılar.ŞEBNEM BOZOKLU KİMDİR?

Şebnem Bozoklu, 25 Ağustos 1979'da İstanbul'da doğdu. Baba tarafından Ispartalı, anne tarafından Mısır kökenli Siirtli bir ailenin çocuğudur. Çocukluğu İstanbul Suadiye'de geçti.
 
1996 yılında Kadıköy Kız Lisesi'ni bitirdi. 2000 yılında İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu.
 
2001 yılında Müjdat Gezen Sanat Merkezi Oyunculuk Bölümü'nde eğitim almaya başladı ve 2004 yılında mezun oldu. Ardından da 2005-2006 yılları arasında Çisenti Tiyatro'da Sanat Dansı ile Mondi'nin yönetmenliğini yaptı.
 
2006-2007 yılları arasında ekranların yayınlanan Hazır Mısınız? yapımında canlı yayın sunuculuğu yaptı. O yıllarda "Elma Kurdu" yapımında hem solistlik hem de kukla oynatıcılığı yaptı.
 
Şebnem Bozoklu, başrolünü Hakan Yılmaz ile paylaştığı "Çılgın Hemşire" adlı dizide oynadı. "Bizim Yenge" dizisinde İlker Aksum ile birlikte oynadı.
 
Şebnem Bozoklu, 2014 yılında başrollerinde Uğur Polat, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil, Kaan Yıldırım'ın oynadığı "Ulan İstanbul" adlı dizide oynadı.
 
Şebnem Bozoklu, 6 yıldır evli olduğu mimar Emre İzer'den 5 Eylül 2016'da boşanmıştı.KANAT ATKAYA KİMDİR?

1969 doğumlu olan Kanat Atkaya gazeteciliğe 1980'li yıllarda Hey dergisinde müzik yazıları yazarak başladı.

Can Kozanoğlu ile birlikte NTV'de cuma geceleri Arka Sayfa programını sundu. Kabakulak adlı eseriyle tanındı.
 
Halen Hürriyet gazetesinde güncel yazıları ve spor yazıları yayınlanmaktadır.
 
Kanat Atkaya'nın; Topesto ve Riko'nun Maceraları, Köprüaltı ve Beyoğlu Hikayeleri adlı yayınlanmış hikâye kitapları ve futbol, çizgi roman, müzik üzerine de yazılı eserleri vardır.
 
Kanat Atkaya ile meslektaşı Ezgi Başaran'ın 3 yıllık evliliği 23 Ocak 2013'te tek celsede sona ermişti. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Esra Dermancıoğlu az daha düşüyordu