Seçkin Piriler çocuklarının miras hakkı için mahkemeye başvurdu

Seçkin Piriler, Kaan Tangöze’yle evliliğinden dünyaya gelen iki çocuğunun miras haklarının korunması için mahkemeye başvurdu

12 Aralık 2016, Pazartesi 07:40
A A
DUMAN grubunun solisti Kaan Tangöze eşi Seçkin Piriler'i Kıvılcım Ural ile aldatmıştı. Seçkin Pieriler de 6 yıllık evliliğini 11 Mart’ta resmi olarak noktalamıştı. Seçkin Piriler ile Kaan Tangöze arasında çocuklarının miras hakkı için bir dava olduğu ortaya çıktı.

Seçkin Piriler, 2.5 yaşındaki Volkan ve 6 yaşındaki Hakan adlı oğullarının miras haklarının korunması için mahkemeye gitti. HER YIL RAPOR VERİLECEK


Seçkin Piriler’in avukatı, Bodrum'un Gökçebel köyünde bulunan 550 bin lira değerindeki dubleks taşınmazın dörtte birer hissesinin müvekkilinin iki oğluna ait olduğunu belirterek, bu hisselerin çocuklar adına kayıt edildiğini mahkemeye bildirdi. 

Avukatın talebi üzerine mahkeme de Türk Medeni Kanunu’nun 353’üncü maddesi uyarınca iki çocuğun mal varlığının korunması için defter tutulmasına karar verdi. Mahkeme, çocuklar hakkında bildirilen mal varlıkları hakkında bir değişiklik olmazsa yılda bir defa velisi tarafından mahkemeye rapor verilmesini de karara bağladı.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.