'Secret World' için dev ittifak

Ödüllü bağımsız geliştirici Funcom ve küresel oyun yayıncısı EA, Funcom'un modern zamanda geçen DVO'su 'The Secret World'ü birlikte yayınlayacak

10 Ocak 2011, Pazartesi 15:43
A A
'Secret World' için dev ittifak

‘Anarchy Online’ ve ‘Age of Conan: Hyborian Adventures’ gibi oyunlar yaratmış olan ödüllü oyun geliştiricisi Funcom ve bir Electronic Arts Inc. (NASDAQ:ERTS) departmanı olan EA Partners, Funcom’un modern zamanda geçen, merakla beklenen devasa online oyunu ‘The Secret World’ için ortak yayın anlaşmasına vardıklarını duyurdular. Şimdiye kadar yüz binlerce oyuncu, oyunun gün geçtikçe büyüyen camiasına katıldı ve oyun daha çıkmadan oyunun gizli toplulukları Illuminati, Dragon ve Templar’ın aktif üyeleri oldular.

Devasa online oyun geliştirme konusunda dünya liderlerinden biri olan Funcom ile birlikte çalışmaktan büyük heyecan duyduklarını belirten EA Partners Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü David DeMartini, “’The Secret World’ gibi merakla beklenen bir oyun yoluyla her gün daha da büyüyen online oyunlar kategorisinin bir parçası olmak çok heyecan verici” diye konuştu.

EFSANEVİ YARATIKLARLA SAVAŞACAKLAR

‘The Secret World’ oyuncuların sınıf veya seviye kısıtlaması olmadan karakterlerini yaratmak ve geliştirmek için tam bir özgürlüğe sahip olacakları, PC platformu için çıkacak yeni nesil bir devasa online oyun. Oyuncular gizli topluluklardan birine katılma ve dünyanın dört bir yanındaki önemli bölgelerde güç için mücadele etme imkanına sahip olacaklar. Oyuncular ayrıca Mısır, New England, Londra, Seul gibi tanıdık bölgelere yolculuk edebilecek ve mitolojik ve efsanevi yaratıklarla savaşabilecekler.

Oyun yayıncılığında son on yılın tartışmasız dünya lideri ile birlikte çalışacak olmaktan heyecan duyduklarının altını çizen Funcom CEO’su Trond Arne Aas, “geliştirme ekibimizin gerçekleştirdiği fantastik işlerin tanınmasından dolayı inanılmaz derecede heyecan duyuyoruz. Electronic Arts’ın sağlayacağı deneyim ve bilgi, ‘The Secret World’’ün gerçek potansiyelini görmemizi sağlayacak” dedi.

‘The Secret World’, Funcom’un üçüncü devasa online oyunu. Funcom daha önce de ödüllü ‘Anarchy Online’ ve 2008’in en çok satan yeni DVO’su ‘Age of Conan: Hyborian Adventures’’ı geliştirmişti. Oyunun çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

Daha fazla bilgi için oyunun www.darkdaysarecoming.com adresindeki resmi sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

POSTA İNTERNET

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.