Seda Bakan: Murat'ı tavlamak için neler neler yaptım

Murat Boz ve Seda Bakan’ın başrolünü paylaştığı 'Öldür Beni Sevgilim' filminin basın toplantısı, önceki gün çekimlerinde yapıldığı Kemer Country'de gerçekleşti

02 Kasım 2018, Cuma 20:06
A A
Seda Bakan: Murat'ı tavlamak için neler neler yaptım

Murat Boz, projede yer almaktan dolayı mutlu olduğunu belirterek, "Projeyi duyduğumda çok mutlu oldum. Zaten Seda Bakan’ı çok beğeniyorum. Hemen hemen bütün projelerini izledim. Bu filmin buralara gelmesinde Seda’nın büyük payı var. Bugün buradaysak Seda sayesinde. İşini aşkla yapan insanların arasına düştüm." şeklinde konuştu.

'MURAT'I İKNA ETMEK İÇİN ÇOK ÇABALADIK'

Seda Bakan ise "Murat’ı tavlamak için neler neler yaptım. Oradan beni göremez, seçemez diye konserine gitmedim. Senaryo ilk geldiği zaman, projenin ilerleyip ilerleyemeyeceği pek belli değildi ama senaryo çok iyiydi. Yapım şirketi bu işi yapmak istiyordu. Sadece erkek oyuncu düşünüldüğü zaman herkes Murat’ı istiyordu ama Murat’ın o sıralarda bir yoğunluğu vardı. Senaryo okunduktan sonra herkes hem fikirdi. Bu rolü en iyi Murat’ın oynayacağını düşündü herkes. Murat’ı ikna etmek için çok çabaladık. Murat bence iyi bir sinema yüzü. Rolün üstesinden çok iyi geldi. İnanamadım bu kadar iyi olacağına." dedi.

Okan rolüne hayat veren Murat Boz, film ve çekimler hakkında; “Özeliklle evli çiftler bu filmi izlediklerinden kendilerinden ve hayatlarından çok şey bulacaklar" dedi.

'SETE TİTREYEREK GİDİYORDUM'

Okan’ın eşi Demet rolündeki Seda Bakan, "Filmin içinde aşk, komedi ve aksiyon var. Beş yıldır evli ve birbirinden sıkılmış genç bir çifti canlandırıyoruz. Evlilik yıl dönümlerinde meydana gelen bir yanlış anlama sonucu birbirlerini öldürmeye karar veriyorlar ve hikaye başlıyor. Ben her gün sete neredeyse titreyerek gidiyordum, 'acaba bugün başımıza ne gelecek?' diye. Ama şahane bir ekip, şahane bir yönetmenimiz var. O yüzden çok büyük mutlulukla çalıştık bu sette" dedi.

PASTA KESTİLER

Çekimlerin tamamlanmasına iki gün kalan filmin oyuncuları, basın toplantısının sonunda yapım ekibi tarafından sürpriz olarak hazırlanan özel kutlama pastasını da basın mensupları ile beraber kesip, çekimlerini birlikte kutladılar.

Balta ve bıçak kullanarak senaryoya gönderme yapan bir pasta kesimi gerçekleştiren oyunculardan Murat Boz eline baltayı, Seda Bakan ise bıçağı aldı.

(Milliyet/Seçkin Şenvardar)

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.