Seda Bakan'dan Hadise ve Kaan Yıldırım'a anlamlı mesaj

Bebeğini kucağına aldıktan sonra ekranlardan uzak kalan Seda Bakan, Hadise ve Kaan Yıldırım aşkının mimarı olarak biliniyor. Bakan Hadise ve Yıldırım'a mesaj gönderdi.

11 Temmuz 2020, Cumartesi 13:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hadise-Kaan Yıldırım aşkının mimarı olarak bilinen ve çiftin tanışmasına vesile olduğu iddia edilen Seda Bakan, ikilinin özel hayatına dair sorulan sorularla kenara sıkıştı. Oyuncu, taze aşıklara çağrıda bulunmayı da ihmal etmedi.

İkiliyi kendisinin tanıştırdığı konusunda yorum yapmak istemeyen ama sözlerini seçemeyerek adeta iddiaları doğrulayan Seda Bakan, Hadise ve Kaan Yıldırım’ın evlilik yolundaki adımları hakkında da konuştu.


İnsanlar bir şekilde yuva kurmak istiyorlarsa kursunlar, tavsiye ediyorum.


Bakan, “Ben evlendim, çocuğumu da kucağıma aldım. Evlilikte keramet var” diyerek Hadise ve Kaan Yıldırım'a mesaj gönderdi.

2019 yılının Ağustos ayında kızı Leyla’yı dünyaya getiren ünlü oyuncu Seda Bakan, aradan geçen 11 ayın ardından verdiği kilolarla da dikkatleri çekti. “Bakın ne kadar kilo verdim, farkında değilsiniz” ifadelerini kullanan oyuncu, “5 kilo verdim” diyerek fit halini göstermeyi unutmadı. Ünlü oyuncu, doğum yapacağı dönemde 23-24 kilo almıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Çağatay Ulusoy'dan bir ilk: Ortak olacak