Sedef Avcı: Evde eğitim bizi zorluyor

Corona virüs tedbirleri kapsamında eğitimine evde devam eden oğlu Can'a yardımcı olan Sedef Avcı, konuyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Avcı, "Evde eğitim çok zor gerçekten. Hele bir de 1. sınıfsanız... Daha okula yeni adapte olmuşken bir de bu yeni sistem bizi zorladı doğrusu" ifadelerini kullandı.

28 Nisan 2020, Salı 14:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Eski manken ve oyuncu Sedef Avcı, kendisi gibi oyuncu olan Kıvanç Kasabalı ile 2005 yılında evlendi. Çift 2014 yılında oğulları Can'ı kucaklarına aldı.


Şimdilerde de corona salgını nedeniyle evde karantinada olan ikili, sosyal medya hesaplarından ev hallerini paylaşmaya devam ediyorlar.

Sedef Avcı, son gönderisinde evde eğitim konusuna değindi. "Tüm ebeveynlere kolay gelsin" diyen Avcı, şöyle etti:


"Sabah 09.30'da başlayan eğitimimiz 16.00'da sona erdi. Evde eğitim çok zor gerçekten. Hele bir de 1. sınıfsanız... Daha okula yeni adapte olmuşken bir de bu yeni sistem bizi zorladı doğrusu."

"Tüm öğretmenlerimize bir kez daha hayran kaldım ve onlara çok saygı duyuyorum. Ellerinden öpüyorum hepsinin tek tek. Tüm ebeveynlere de kolay gelsin, ne diyeyim..."

'Neyin kafasını yaşıyoruz acaba?'

'Neyin kafasını yaşıyoruz acaba?'

Öte yandan Sedef Avcı, geçtiğimiz günlerde oğlu Can'ı tıraş etmişti. Avcı, tıraş sonrası oğlunun yeni imajını "Neyin kafasını yaşıyoruz acaba? Bugünler de geçecek oğlum... Evde hayat var... Corona virüs günlükleri" notuyla sosyal medya hesabından yayınlamıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Burçe Gürsel: Ayrı yaşadık, çocuklarımız oldu