"Sefir'in Kızı" 2. bölümde ağlattı! Sefir'in Kızı 3. bölüm fragmanı

'Sefir'in Kızı' 2. bölümde ağlattı! Sefir'in Kızı 3. bölüm fragmanı

Sefir'in Kızı yayınlanan son bölümüyle izleyiciyi ağlattı. Öldürdüğünü sandığı adamın yaşadığını ve hapse girmeyeceğini öğrenen Nare kızını geri alma derdinde planlar yaparken Sefir gelip Melek'i Sancar ve Nare'nin elinden polis zoruyla alır. Sefir'in Kızı 3. bölümde neler olacak? Sefir'in Kızı 3. bölüm fragmanı yayınlandı

28 Aralık 2019, Cumartesi 19:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sefir'in Kızı 2. bölümde neler oldu?

Nare, kızını Sancar’dan geri alabilecek mi?

Nare kızı için çıktığı uçurumdan yine kızı için iner. İnerken, nişan yüzükleri olan deniz kabuğunu ve senelerdir sakladığı kırmızı kuşağı Sancar’ın ayaklarının dibine bırakır. Nare’nin destanla da, Sancar’la da işi bitmiştir.

Öldürdüğünü sandığı adamın yaşadığını ve hapse girmeyeceğini öğrenen Nare’nin artık tek amacı vardır. Kızını Sancar’dan geri alacak ve Sefirin kızıyla Yarıcının oğluna cehennem olan bu toprakları, kızına memleket yapacaktır.

Ama elbette Sancar kızını vermez, Nare meleğini göremez bile. Artık ne destan vardır ne yalan; yaman bir savaştır davulları vurulan.

Ne var ki, onlara kör noktalarından saldıracaktır asıl düşman. Sefir gelip Nare ve Sancar'ın elinden Melek'i alır.

Sefir'in Kızı 3. bölüm özeti

Nare ve Sancar, kızları uğruna ateşkes ilan ederler

Sefir, Melek’i kaçırınca Sancar’la Nare kızlarının peşinden Podgoridsa’ya giderler. Kendilerini bambaşka bir dünyada bulunca herkesi geride bırakırlar, kızları uğruna ateşkes ilan ederler ve kaderden bir gün ile bir gece çalarlar. Kimi zaman birlikte oldukları bir rüyadır bu yolculuk, kimi zaman kızlarını aradıkları bir kabus. Bir yandan kaçamadıkları anılarla, bir yandan ortaya çıkan gerçeklerle ama en çok da kendileriyle savaştıkları bir serüven... 

Bir başka hayatta bıraktıkları Gediz kalbinde keşfettiği gerçekle yüzleşirken, Menekşe iki sevdalıyı gurbette birlikte düşünmeye dayanamaz ve oyununu değiştirir. Sancar rüyasından uyanır, yüreğindeki sevda ateşini söndürmek için hem kendini hem Nare’yi yakar. Destan asıl şimdi can vermiştir.

Sefir'in Kızı 3. bölüm fragmanı


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Serdar Ortaç'la görüntülenen Fulya Şahin: Ben yara bandı değilim