Sefirin Kızı 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sefirin Kızı 21. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Sefirin Kızı bu akşam 20. bölümü ile ekranlara geliyor. Geçen hafta yayınlanan son bölümde Gediz'in Nare'ye aşkını ilan etmesi heyecanı ikiye katlarken bir sonraki bölümde neler olacağı merakla bekleniyordu. Nare, kızı Melek’in velayetini alıp memleketten gitmeye karar verir. Sancar’ın baba olmaya hazırlandığı bu memlekette, artık ne Nare ne Melek için yer yoktur. Heyecan dolu son bölümün ardından izleyicinin en çok merak ettiği soru "Sefirin Kızı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?" oluyor. Peki Sefirin Kızı 21. yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

21 Eylül 2020, Pazartesi 21:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sefirin Kızı 20. bölüm özeti: Nare, kızı Melek’in velayetini alıp memleketten gitmeye karar verir. Sancar’ın baba olmaya hazırlandığı bu memlekette, artık ne Nare ne Melek için yer yoktur. Elvan’a da Efeoğlu erkeklerinden uzakta yeni bir hayat teklif eder; ‘bizimle gel, üçümüz yeni bir dünya kuralım’ der.

Gediz ise bunu yeni bir hayat değil yeni bir kaçış olarak görür ve çok öfkelenir. İlk defa Nare’nin yanında durmaz. Hatta ona ihanet etmeyi göze alır.

Sevdalı olduğu kadının adını anmamaya tövbe etmesiyle başa çıkmaya çalışan Sancar, Nare’nin gideceğini öğrenince delirir. “Sen gidersen ben çok kötü bir adam olurum” der Nare’ye, “Kızımı alırım, konağa koyarım.”

Sevdalılardan biri ölürse destan, yaşarsa yalan olur ya. Peki iki sevdalı velayet savaşına kalkışırsa ne olur?

Sefirin Kızı yayınlanan son bölümde bunlar yaşanırken Sefirin Kızı 21. bölüm fragmanının ne zaman yayınlanacağı merak konusu.

Sefirin Kızı 21. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı fakat Sefirin Kızı 21. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizde olacak.

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Süreyya Yalçın'ın son hali şoke etti