Şelale hediye etti

Angelina Jolie, Brad Pitt'e doğumgünü hediyesi olarak içinde şelale olan bir arazi satın aldı. Pitt'in şelalenin üzerine hayalindeki evi inşa edeceği söyleniyor

06 Ocak 2014, Pazartesi 13:02
A A
Şelale hediye etti

Yok artık Angelina Jolie! Hollywood, Jolie'nin nişanlısı Brad Pitt'e 50'nci doğumgünü için aldığı hediyeyi konuşuyor. Jolie'nin California'da tam yeri belirtilmeyen bir bölgede satın aldığı araziyi ilginç kılan ise içinde bir şelaleyi barındırıyor olması. Çifte yakın bir kaynak hediyenin hikayesini "Angelina Brad'e çok çok özel bir şey almak istiyordu, Brad'in mimariye olan ilgisini bildiğinden bunun harika bir hediye olacağını düşündü" sözleriyle anlattı.

ŞELALEYE EV YAPACAKŞelale fikri çiftin 2006 yılında Frank Lloyd Wright'ın Pennsylvania'daki Fallingwater malikânesini ziyareti sırasında doğdu. 1935 yılında yapılan ve doğrudan bir şelalenin üzerine oturtulan bu mimari harikası, Smithsonian'ın ‘Ölmeden Önce Ziyaret Etmeniz Gereken 28 Yer' listesinde de yer alıyor.

Brad Pitt'in de yeni arazisinde kendi ‘hayal ev'ini inşa etmeyi planladığı söyleniyor. "Oyunculuk işim, mimarlık ise tutkum" diyen Pitt, ABD'de ‘sürdürülebilir mimari' akımını popülerleştiren isimler arasında yer alıyor.

2

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...