Selcan Asyalı tecavüz sınavından 100 aldı (Selcan Asyalı kimdir?)

Selcan Asyalı, oyunculuk okulu bitirme tezinde bir kamyonda dört kişinin tecavüzüne uğrayan kadın rolüyle 100 tam puan aldı

19 Ekim 2018, Cuma 10:16 Son Güncelleme:
A A

Selcan Asyalı, şarkıcılığının yanına oyunculuğu da eklemek için geçen yıl Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika veren bir okula kayıt oldu.

Selcan Asyalı, okulunun bitirme tezi için Franca Rame Dario Fo'nun 'Kadın Oyunları' adlı kitabından 'Tecavüz' bölümünü seçti.

Selcan Asyalı, bitirme tezi sınavında oyunculuk okulundan mezun olup olmayacağına karar verecek olan jürinin karşısında 4 kişinin bir kamyonda tecavüz ettiği kadını canlandırdı.

Habertürk'ten Mehmet Çalışkan'ın özel haberine göre Selcan Asyalı, canlandırdığı karakterle bitirme tezi sınavından 100 puan olarak okuldan mezun oldu.

SELCAN ASYALI KİMDİR?

SELCAN ASYALI KİMDİR?

Selcan Asyalı, 1984 yılında Artvin'de doğdu.

16 yaşındayken lösemili çocuklar yararına Kütahya'da düzenlenen bir organizasyonda ilk kez sahneye çıktı. Profesyonel olarak ise 18 yaşından beri sahnelerde yer alan Selcan Asyalı, Gazi Üniversitesi'nde okuduğu yıllarda 4 yıl korolara katılarak müzik çalışmalarında bulundu.

Selcan Asyalı, 2016 yılında Avrupa Müzik etiketiyle "Helal Et" adlı ilk stüdyo albümünü çıkardı. Tamamen yeni bestelerden oluşan albümünde; Aysel Gürel, Ersay Üner, Ayla Çelik, Gökhan Tepe, Emirkan, Şebnem Sungur, Ravi İncigöz, Yasemin Pulat, Cüneyt Tek, Reşit Gözdamla gibi isimlerle çalıştı.

2017'de ise "Zor Gibi" şarkısının video klibi, dinleyicilere sunuldu.

SELCAN ASYALI'NIN INSTAGRAM'DAKİ PAYLAŞIMLARI...

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.