Selin Ciğerci Gökhan Çıra ile evlilik yıl dönümünü kutladı

İş insanı ve sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, Instagram hesabından eşi Gökhan Çıra için mesaj paylaşarak, evlilik yıl dönümlerini kutladı.

28 Ekim 2020, Çarşamba 15:41 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Selin Ciğerci, 6 yıllık beraberliğinin sonunda Galatasaray’ın eski futbolcusu Gökhan Çıra ile dünya evine girdi. 28 Ekim 2019 tarihinde nikah masasına oturan ikili, evliliklerinin ilk yılını kutladı.

Birbirlerine olan aşklarını her fırsatta dile getiren çift yeni bir romantizme imza attı. Evliliklerinin ilk yılını kutlayan Selin Ciğerci’nin duygusal mesajı takipçilerinden tam not aldı.


Güne mutlu bir şekilde başladığını ifade eden Ciğerci evlilik yıl dönümü kutlaması için yaptığı paylaşımda hem sevenlerine hem de eşi Gökhan Çıra'ya seslendi.


Ciğerci mesajına şu notu düştü:

Hayatın yorgunlukları, ruhun durgunlukları... Hepsi bizim va rolma, hayatla barışma sebebimiz, sorunlar, sorumluluklar, kaygılar, kafa karışıklıkları... Hepsi hayatın anlarında bize eşlik ediyor. En önemlisi sağlık biliyorsun değil mi? Sağlıkla nefes almak en önemlisi... Bugün bizim evlilik yıl dönümümüz hanımlar ama şubatta 7. senemiz olacak. Hayatımın her döneminde bana eşlik eden kocişkom, zeytin gözlüm tek insan oldu.

Hayatımda tek başına kocaman bir aile oldu. Yeri geldi kardeş, yeri geldi koruyucu melek gibi hayat arkadaşım oldu maddi manevi. Benim gelinlik hayallerime ortak oldu. Bugün benim için çok özel. İmza attığımız gün, geçen sene bugün... Evlilik yıl dönümümüz tam 1 sene oldu şaka gibi değil mi? Hanımlar zaman ne kadar çabuk geçiyor? Her neyse bugün çok şeye şükür ettim Allah’ıma. Ne olursa olsun ilk sağlıkla nefes aldığım için şükür ettim. Sonra içimi yine döktüm ama hayatımın hiçbir döneminde isyan etmedim.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gianluca Vacchi ve sevgilisi doğuma dans ederek gitti