Selin Ciğerci'nin aşk hayatıyla ilgili bomba iddia

Selin Ciğerci Gökhan Çıra’dan boşandıktan sonra yaşadığı birçok olayla magazin manşetlerini süslemeyi başarmıştı. Selin Ciğerci’nin geçtiğimiz günlerde villasını satarak 80 bin TL kira ücreti karşılığında rezidansa yerleştiği ortaya çıkmıştı. Şimdi ise Selin Ciğerci’nin aşk hayatıyla ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

12 Kasım 2021, Cuma 12:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2019 yılında nikah masasına oturan Selin Ciğerci ile eski futbolcu Gökhan Çıra, evliliklerini 10 Eylül 2021 tarihinde, anlaşmalı olarak tek celsede sonlandırmıştı. İkili mal varlıklarını bölüşmüş ve işlerini ortaklaşa yapmaya da devam etme kararı vermişti. 

Selin Ciğerci’nin Gökhan Çıra’dan boşandıktan sonra ismi basketbolcu Metehan James Birsen ile anılmış Birsen, çıkan iddiaları yalanlamıştı.

Şimdi ise çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı. UçanKuş TV ekranlarında yayınlanan magazin programının sunucularından Esra Balamir, Selin Ciğerci’nin aşk yaşadığı kişiyi canlı yayında açıkladı.

Esra Balamir’in iddiasına göre, Selin Ciğerci’nin sır gibi sakladığı sevgilisinin ismi manken Tolga Kulakçı.

Tolga Kulakçı 2016 senesinde Kısmetse Olur isimli yarışmaya katılmış ve yaptığı bazı davranışlar sonrası yarışmadan elenmişti.

Çıkan bu iddiaların ardından Selin Ciğerci ve Tolga Kulakçı’nın nasıl bir açıklama yapacağı ise merak konusu oldu.

Öte yandan Selin Ciğerci geçtiğimiz günlerde Beykoz’daki villasını 57 milyona satışa çıkararak 80 bin TL karşılığında Zorlu Center'ın rezidansına taşındı. 

3+1 evin aylık aidatı ise 10 bin TL.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Zafer Algöz: Kaliteli oyuncu her zaman iyi para eder