Selin İmer: Bir tek darbuka çalmasına dayanamıyorum

Müzisyen Mustafa Ceceli ile eşi Selin İmer, arkadaşları Sinan Akçıl ve oyuncu Burcu Kuratlı'nın düğününde objektiflere takıldı.

24 Şubat 2021, Çarşamba 08:41 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçtiğimiz hafta eşi Selin İmer'e kar üstünde gitarla yaptığı serenat hatırlatılan Mustafa Ceceli, "Evet, serenat yaptım. Selin'in Sevgililer Günü, Anneler Günü ya da doğum günü gibi zamanlara aşırı değer vermediğini bildiğim için o günün bir özelliği yoktur" dedi.

40 yaşındaki müzisyen, "Dedim ki; 'bu 14 Şubat Sevgililer Günü'nü nasıl anlamlı kılarım?' Selin'e karda bir şarkı çalayım dedim" açıklamasını yaptı.

Selin İmer, eşinin evde birçok müzik aleti çaldığını belirtirken, "Yeter artık dediğiniz oluyor mu?" sorusuna ise "Bir tek darbukaya dayanamıyorum" cevabını verdi.

'EN ÇOK BİZİM SEKTÖR ETKİLENİYOR'

'EN ÇOK BİZİM SEKTÖR ETKİLENİYOR'

Pandemi döneminde bolca ürettiklerini ve stüdyoda zaman geçirdiklerini dile getiren Mustafa Ceceli, "Hayatın normale dönmesini umut ediyoruz, en çok da bizim sektörümüz etkileniyor. Bu dönem stüdyo çalışmalarına ağırlık vermemizi sağladı. Seyircilerle kavuşmayı özledik. Sağlık her şeyin başı. Şarkı yapmaya devam ediyoruz" dedi.


'ASANSÖR FOBİM VAR'

'ASANSÖR FOBİM VAR'

Ünlü şarkıcı, asansör fobisi olduğunun hatırlatılması üzerine düğünün yapılacağı salona yürüyen merdivenle ineceğini söyledi.

"Yürüyen merdivenle salona ineceğim. Darda kalırsam asansöre biniyorum, keyifli huzurla bindiğimi söyleyemem. Zaten asansörde kaldığım için fobim var. Eskiden çok rahattım daha sonra rahatsızlık vermeye başladı. Uçak vs. başka fobilerim yok."


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Barış Murat Yağcı: Nisa ile ayrılmamızı rüyalarında bile göremezler