Sen Anlat Karadeniz 13. son bölüm izle: Mahkeme ne karar verdi?

Sen Anlat Karadeniz'in 13. bölümü bu akşam ATV ekranlarında izleyicisiyle buluştu. Nefes için bugün tarihi bir gündü. Mahkemenin kararı ne oldu? Son bölümü izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.
 

18 Nisan 2018, Çarşamba 21:42
A A
Sen Anlat Karadeniz 13. son bölüm izle: Mahkeme ne karar verdi?
Çarşamba günleri en çok izlenen dizi unvanına sahip olan Sen Anlat Karadeniz'in bu akşam 13. bölümü ekrana geldi. Sen Anlat Karadeniz son bölümde her şey Nefes'in aleyhine işledi. Nefes'in babasının gelmesi her şeyi mahvetti. Güzel kadın bir yandan babasıyla boğuşurken diğer yandan da mahkemenin kararını bekledi.

TAHİR ZORA SOKTU

Deli Tahir, bu zorlu yolda Nefes'i yalnız bırakmıyor. Sevdiği kadın için herkesi karşısına alan Tahir'in zamanında Nefes ve Yiğit için yaptığı hareket pahalıya mal oldu. 

Sen Anlat Karadeniz'in son bölümü ATV'nin internet sitesinde yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayınız.

SEN ANLAT KARADENİZ SON BÖLÜM İZLE

Vedat, sistemli bir biçimde, tüm silahlarıyla Nefes'in üzerine gelmeye devam etmektedir. Berrak'tan sonra şimdi de Nefes'in karşısına babasını çıkarmıştır. Babasıyla tam da velayet mahkemesi sabahı karşılaşmak, Nefes'i çok sarsar ve kanında ilacın, ruhunda babasının zehriyle ilk duruşmaya çıkmak zorunda kalır.

Üstüne bir de babasının bütün köye Nefes'in nikahlı kocasını bırakıp Tahir'e kaçtığını söylemesi, sadece Nefes'in değil ona destek olan insanların da zor duruma düşmesine neden olur. Yiğit de, bu zor durumdan nasibini alır ve çocuk kalbiyle annesinden ayrılma ihtimaliyle başa çıkmaya çalışır. Vedat, hedefine doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

Ama Vedat'ın anlayamadığı bir şey vardır; inanç. Nefes'in yolculuğu çok zor bir yolculuktur ama Nefes ve onun yoluna başını koyan Tahir birbirlerine inanmaktadırlar. Tahir, geçmişte Nefes'in yüreğinde açtığı yarayı, bu sefer başkalarının açtığı yarayı inancıyla iyileştirerek telafi edecektir. Deli Tahir'in akıllıca bir hamlesi, Nefes'i, bu zor yoldaki en önemli engellerden birinden kurtarır. Ama aynı Tahir'in Nefes'le Yiğit için yaptığı bir delilik, hiç beklemedikleri bir anda karşılarına çıkıp onları çok zor duruma sokacaktır.
 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.