Şener Şen: Bizim artık paparazzilik halimiz mi var?

Koronavirüsü atlatan Şener Şen, soluğu Datça'daki gizli cennetinde aldı. Mutfak alışverişi için bisikletine binerek çarşıya inen 80 yaşındaki aktörün bisikletinin park ayaklığı bozulunca, esnaf seferber oldu.

18 Mayıs 2021, Salı 08:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Esnafın uğraşları sonucu bisikletinin ayaklığının sorunu giderilen Şener Şen, bisikletine atlayıp pedal çevirdi. Gazetecilerle karşılaşan ünlü oyuncu, "Sizin burada ne işiniz var?" diye konuşup şaşkınlığını dile getirdi. Şen, "Bu nasıl meslek, sizleri merak ediyorum” şeklinde konuştu. Muhabirlerin "Uzun zamandır buralardayız sizinle karşılaşmadık" sözleri üzerine usta sanatçı, "İyi olmuş" karşılığını verip tebessüm ettirdi.


'BENDE SİZLİK MALZEME YOK'

'BENDE SİZLİK MALZEME YOK'

Görüntülenmekten hoşlanmadığını söyleyen Şener Şen, "Medyada görünmek isteyen görünüyor zaten. Bende sizlik malzeme yok" dedi.


Usta oyuncu, "Şener Şen’i kim merak eder? Filmleri görüyorlar yeter. 80’e gelmiş adamız. Bizim artık paparazzilik halimiz mi var?" ifadelerini kullandı.

'BURASI KESAT, BODRUM'A GİDİN'

'BURASI KESAT, BODRUM'A GİDİN'

"Siz buranın en boş zamanında neden geldiniz?" diyen Şen, "Burası en kesat yer. Bodrum’a gidin" diyerek, gazetecilere takıldı.


Sağlık durumu hakkında yöneltilen soruya sanatçı, "Görünüm şu an itibarıyla fena değil. Beş dakika sonra tırın altında kalabilirim" şeklinde konuştu.


"Sinema filmi yapmak istiyor musunuz?" sorusuna Şener Şen, "Bir şey yok. Gelirse neden yapmayayım? Beni ilgilendiren konu iyi proje" yanıtını verdi.

'HERKESİN HER KONUDA FİKRİ VAR'

'HERKESİN HER KONUDA FİKRİ VAR'

Konuşacak çok bir çok ünlü ismin olduğunu söyleyen sanatçı, "Şimdi benim gibi olan pek yok. Herkes konuşmaya can atıyor. Herkesin her konuda fikri var” dedikten sonra bisikletine binerek uzaklaştı.


Şener Şen’in bisikletindeki sepeti dikkatlerden kaçmadı. Usta ismin denize sıfır gizli cenneti ise böyle görüntülendi.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gülşah Saraçoğlu ve Gökhan Göz'den uygunsuz fotoğraf açıklaması