Serdar Ortaç şoke etti! Ne kadar borcunun olduğunu açıkladı

Şarkıcı Serdar Ortaç geçtiğimiz aylarda Adana’da sevenleriyle buluşmuş Beşiktaş - Adana Demirspor maçıyla ilgili yaptığı skandal yorumuyla büyük tepki çekmişti. Şimdi ise Serdar Ortaç kumar bağımlılığıyla ilgili yaptığı itirafıyla dikkat çekti.

14 Kasım 2021, Pazar 12:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yaz boyu konserden konsere koşan Serdar Ortaç, geçen aylarda Adana’da sahne aldı. Kendisini dinlemeye gelenleri eğlendiren Serdar Ortaç, anlamsız bir şekilde konserine ara vererek kendisini yakışmayan tavırlar sergiledi ve Beşiktaş Kulübü hakkında argo ifadeler kullandı. 

Serdar Ortaç’ın bu tavrı geçtiğimiz aylarda çok konuşuldu. Şimdi ise bir mekanda sevenleriyle buluşan ünlü şarkıcı Serdar Ortaç yaptığı itirafla gündeme geldi.


Serdar Ortaç uzun bir süre gündemden düşmeyen kumar bağımlılığı hakkında ‘Allah benim belamı versin’ zamanında çok oynadım çok pişmanım ama geçmişi değiştiremiyorsunuz’ şeklinde konuştu. 

Ünlü şarkıcı çok borcunun olduğundan yakınarak 10 Milyon TL banka 600.000 Bin TL ise eski eşine nafaka borcunun olduğunu 500.000 Bin TL ise kendinin harcadığını belirtti. 

Serdar Ortaç, “Çocuk düşünür müsünüz sorusuna” ise şu yanıtını verdi, “Bu saatten sonra düşünmüyorum!’ Seksen yaşında çocuk sahibi olsam ne olacak?

Emekli olduğumda evlat edinmeyi düşünüyorum” dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ebru Yaşar koronavirüsü atlattıktan sonra sevenleriyle buluştu