Serel Yereli'den kendisine gelen tepkilere cevap: Namuslu görünmek kimlere kalmış

Serel Yereli çıktığı İtalya tatilinden üstsüz fotoğrafını Instagram hesabından 'Yaşasın özgür Avrupa' notuyla paylaşmıştı. Serel Yereli'nin bu fotoğrafına Ebru polat, Tuğçe Aral ve Demet Akalın da tepki göstermişti. Serel Yereli kendisine gelen eleştirilere cevap verdi

28 Nisan 2018, Cumartesi 17:02
A A

Bodrum Masalı dizisiyle tanınan oyuncu Serel Yereli, tatil için İtalya'ya gitti.

Bir arkadaşı ile birlikte çimlere uzanan Serel Yereli, sıcaktan bunalınca çareyi soyunmakta buldu.

'OHH HAVA SICAKTI SOYUNDUK'

'OHH HAVA SICAKTI SOYUNDUK'

Ohh hava sıcaktı soyunduk, kimse de dönüp 'sen ne yapıyorsun' demedi' diyen Serel Yereli o anların videosunu Instagram'ın hikaye kısmından paylaştı.

Bunun üzerine aralarında Demet Akalın ve Ebru Polat'ın da olduğu çok sayıda isim 22 yaşındaki oyuncuya tepki gösterdi. 

'GERİ DÖNME'

'GERİ DÖNME'

Sosyal medyada bir çok kişi 'Geri dönme' mesajları attı.

Serel Yereli kendisini eleştirenlere soyağacı fotoğrafı ile yanıt verdi.

""30 göbek İzmirliyim, bir yere sahip çıkmak ya da ait olmak ne demek? Sülalem biliyor belli ki bu 1! 2.'si 'Yaşasın özgür Avrupa' demek , 'lanet olsun Türkiye demek değildir', okuma-anlama konusundaki problemleriniz size bazı cümleleri hayal dünyanız ile tamamlamayı öğretmiş. Bir şeyi beğenirken diğerini de beğenebilir insan bunu biliyor muydunuz?

Bence deneyin! Instagram'da ona buna salça olarak, huzursuzluk gerginlik çıkararak kendini ülkesi için işe yaramış hisseden herkes istediği kahramanlığı yapsın, yorumları kapatacak halim yok! Buyrun gösterin seviyenizi... 

Ama bütün köklerim bu memlekete aitken, gerçek bir Atatürk çocuğu olarak yetiştirilmiş ve izinden gitmek için elimden geleni yaparken, Avrupa'da müzik yapmaya çalışan,Türkiye'de ekmeğini yiyen biriyken, kim kimi kimin memleketinden kovuyor?

"Had, kitaplarda da yazmıyor! Nereden öğreneceksiniz acaba? Namuslu görünmek kimlere kalmış!"

Sıradaki haber yükleniyor...