Seren Serengil'in paylaşımı sosyal medyada olay oldu

Photoshop programı ile fotoğraf inceltme kervanına ünlü şarkıcı ve sunucu Seren Serengil de katıldı. Son dönemde sağlık sorunlarıyla sık sık gündeme gelen Serengil'in "Öğrencilik yıllarından bir alışkanlık sabahları en fanatik olduğum şey..." notunu düştüğü paylaşımında duvarı yamulttuğu görüldü.

08 Mart 2021, Pazartesi 11:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Takvim'in haberine göre; kilo vermek uğruna ameliyat olan ve 46 kiloya kadar düşerek sağlığını tehlikeye atan Seren Serengil, son paylaştığı fotoğrafla gündem oldu. Zor günlerinde kendisini yalnız bırakmayan Rahman Tohma ile gözlerden uzak aşk yaşayan Seren Serengil, sosyal medyayı da oldukça aktif kullanıyor.


Serengil Instagram'dan son olarak bir fırının önünde verdiği poz yayınlandı. Şarkıcı, gönderisine, "Öğrencilik yıllarından bir alışkanlık sabahları en fanatik olduğum şey kruvasandır. Ve İstanbul'un en iyisi burası kedi gibi cama yapışırken çekildiğimden belli sanırım" notunu düştü.

'DUVARLAR YAMULMUŞ'

'DUVARLAR YAMULMUŞ'

Yeşil bir eşofman takımı giyen Seren Serengil'in paylaşımını görenler, 'Duvarlar yamulmuş' yorumunda bulundu.

'BU NEYİN KAFASI'

'BU NEYİN KAFASI'

Öte yandan Kanal D'de yayınlanan 'Sadakatsiz' dizisinin sıkı bir takipçisi olan Seren Serengil, geçtiğimiz haftalarda Cansu Dere'nin rol arkadaşı Melis Sezen'le verdiği poza yaptığı yorumla adından söz ettirmişti.


Fotoğrafı gören Seren Serengil, "Sen de gözümden düşme istersen. Kocanın metresiyle hatıra fotoğrafı neyin kafası” şeklinde yorum yazmıştı.

Sadece bununla kalmayıp Cansu Dere'nin paylaşımına da, "Ona lütfen pay verme, o senin kocanı ayarttı, yuvanı yıktı. Onu canlandıranı bile yanına alıp fotoğraf çektirme. Temiz kadınların yanından değil semtinden bile geçmemeliler, lütfen şununla fotoğraf çektirme. Beynim yandı gece gece. Kadınla fotoğraf çektirerek onun yaptıklarını alenileştiriyorsun, biz düzgün kadınlar bu pisliklerle savaşmalıyız" şeklinde yorum yapmıştı.

'ASLA KANITLAYAMIYORUZ'

'ASLA KANITLAYAMIYORUZ'

Ünlü şarkıcının dizi karakterleri hakkında gerçekmiş gibi yorumlar yapması sosyal medyada alay konusu olunca; dizinin yapım şirketi Medyapım da bu ilginç olaya dahil olmuştu. Cansu Dere ve Melis Sezen'in fotoğrafını paylaşan Medyapım, “Derin ve Asya’nın gerçekte Melis ve Cansu olduğuna yemin edebiliriz ama galiba bunu asla kanıtlayamıyoruz" notunu düşmüştü.


'DAHA NELER'

'DAHA NELER'

Cansu Dere ve Melis Sezen'in pozuna Caner Cindoruk'u ekleyen Seren Serengil, "E oldu olacak böyle olsun o zaman yani. Daha neler. Mutlu mesut yaşadılar" mesajını yazmıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Survivor'da sinirler gerildi! Barış ve Doğan birbirine giriyor