Seren Serengil'in son görüntüsü sevenlerini korkuttu

Yakalandığı mide hastalığı yüzünden zor günler geçiren Seren Serengil, verdiği kilolarıyla dikkat çekti. Serengil, zor günler geçirdiğini ifade etti.

02 Mayıs 2021, Pazar 13:29 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bir süredir Dumping sendromuyla mücadele eden Seren Serengil, Instagram sayfasından bir fotoğrafını paylaştı. 

Bazı sosyal medya kullanıcıları Serengil’in çok zayıfladığını ifade etti. 

Gelen yorumlara dayanamayan Seren Serengil, takipçilerine yanıt olarak şu ifadeleri kullandı, “"Elimde değil 4 kg yağ kalmış ve bu çok tehlikeli yiyorum ama zayıflıyorum. 

Allah yardım etsin yapacak bir şeyim yok bir yandan çalışmak zorundayım koşturuyorum dinlenmiyorum.  Şimdi buraya gelmesem bu tekne en az üç ay bitmez. Mecburum ben de bayılmıyorum ama işte ben her işimin başında durmak zorundayım."

DUMPİNG SENDROMU NEDİR?

Dumping Sendromu, midenin bir bölümü veya tamamının alındığı ameliyatlarda görülen bir hastalıktır. Bununla birlikte gastrit bypass operasyonu sonrası da ortaya çıkabilmektedir.

Midenin hızlı bir şekilde boşalmasına neden olan hastalık, genellikle yemek yedikten 10-30 dakika sonra şikâyetlerini göstermeye başlar. Midedeki besinlerin kontrolsüz olarak ince bağırsaklara boşalması sonucu oluşur. Bu durum ani ve çok hızlı bir şekilde gelişir ve büyük çoğunluğu şeker içeren besinlerin tüketilmesi sonrasında ortaya çıkar.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Maldivler'de tatil yapan Perihan Savaş'tan bikinili poz